Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z wycieraczką tył


Bartosz791

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... W moim A4 b5 Avant zaistniał problem z wycieraczką tyłu... Mianowicie stary silnik wycieraczki który nie pracował płynnie tylko miewał aż w końcu przestał pracować na dobre postanowiłem zmienić na nowy (nie używany)... Ale po założeniu nowego silniczeka firmy SKV okazało się że nie reaguje na przełączanie w tryb pracy (pracuje tylko w pozycji gdy włączam spryskiwacz) i wtedy jest ok pracuje normalnie jak to przy pracy z pryskiwaczem powinno mieć miejsce... Na dodatek gdy włączam spryskiwacze przedniej szyby również się włącza tylna wycieraczka... Ze starym silniczekiem nie miało to miejsca... Jeżeli ktoś się orientuje na czym polega problem to proszę o podpowiedź... Z góry dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo :) A stało się tak, ponieważ włożyłem silnik wycieraczki z przedlifta. Przeciąłem jeden z przewodów po sprawdzeniu multimetrem, żeby wycieraczka nie latała razem z przednim spryskiwaczem. Teraz tylna wycieraczkę włączam jedynie przez spryskanie tylnej szyby, jej stała praca nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój silnik też się różni niby numerami seryjnym... I zastanawia mnie czy to kwestia płytki i sterownik i czy da radę to teraz przeskoczyć w jakiś sposób 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś spotkałem się z twierdzeniem, że w jednej wersji sterowanie odbywa się plusem, a w drugiej masą, jednak nie pamiętam która to była.

Ten przewód przeciąłem:

2f2245e126546b7emed.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...