Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

,,,

Dzień dobry. Od niedawna jestem posiadaczem A4 B7 BRF. Liczę, że dzięki Wam wiele tematów z tego modelu będzie mi bliższe.

,,,

Witam.  Właśnie jestem w trakcie zakupu mojej ślicznotki ?. Bardzo podoba mi się to forum ( dotychczas przeglądałem je bez rejestracji ? ) i postanowiłem się dołączyć. Postaram się nie "śmiecić" tu głupimi pytaniami bez wcześniejszego przeszukania tematów, ale na początku proszę o wyrozumiałość ☺️.

Pozdrawiam wszystkich!

,,,

Witam, jadąc autostrada około 140 km/h wyskoczył mi check świec żarowych, poczułem brak mocy, więc postanowiłem zjechać na pas awaryjny. Od czasu pokazania się check do chwili postoju silnik pracował równo. Sprawdziłem stan oleju ok, płyn chłodniczy ok, temperatura podczas jazdy do 90 stopni. Przez obd2 wyskoczył błąd PO299. Po odpaleniu przejechałem kolejne 5 km i mogłem jechać max 80 km/h ale zatrzymałem się znowu przez strach przed większym uszkodzeniem. Samochód audi a4 1.9 TDI avant 2007 z DPF. Zdarzyły się komuś podabne objawy ?

,,,

W tym dziale się tylko witamy, jak sama jego nazwa wskazuje. Od pytań są odpowiednie działy techniczne. I uzupełnij profil, bo wtedy łatwiej pomóc ;)