Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio Concert problem z dźwiękiem - zapanowała cisza


Remik005

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, mam mały problem z radiem Concert w mojej A4 b8 2009r a zarazem pytanie do bardziej doświadczonych ode mnie użytkowników forum. Jak już pisałem posiadam radio Concert fabrycznie w systemie 8 ogłosnikow, jakiś czas temu wymieniłem wszystkie te głośniki na głośniki firmy audio System + 2 dodatkowe wysokotonowe w przednie drzwi, system dopełniłem mini wzmacniaczem który zamontowałem pod oryginalnym radiem. Wszystko było ok dopóki nie wpadłem na jak się okazało nie przemyślany pomysł zmiany kodowania radia na system B&O aby uzyskać więcej możliwości edycji dźwięku. Natrafiłem na jakiś post że wystarczy w kodowaniu radia zmienić 3 i 4 byte, tak też zrobiłem i po za tym że wszystkie głośniki zamilkły nic się nie zmieniło, przywróciłem fabryczne kodowanie lecz dźwięku nadal brak. Odłączałem na chwilę aku ale nic to nie dało. Teraz pytanko, czy radio Concert posiada opcje jakiegoś resetu lub czy za pomocą kodowania można zrobić ustawienia fabryczne lub czy ktoś ma pomysł co mogło się stać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USTAWIENIA FABRYCZNE jesli chodzi o kodowania to tylko ON LINE ASO

a tak sprawdz kodowania dzwieku w RADIO 56

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ofiarą kombinacji padł wzmacniacz zewnętrzny(spalony) także sprawa się wyjaśniła. Dzięki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...