Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pozycje w kierunkach.


radzio06

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. 

Ktoś podpowie jak ogarnąć pozycję w kierunkach przednich lamp ? Żeby delikatnie cały czas świeciły jak USA ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodowaniem, w VCDS chyba widziałem podpowiedzi do tego bodajże w central electric.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Vcds.  Tylko nie wiem jak się zabrać do tego. Jakby ktoś objasnil co i jak, to było by git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

09 - Central Electric -> Coding 07 -> Long Coding Helper:

Bajt 10 - zaznacz checkbox w bit 0 (albo zmień wartość na 1)

image.png

 

Jak chcesz żeby się paliły jeszcze z dziennymi DRL to:

09 - Central Electric -> Coding 07 -> Long Coding Helper:

Bajt 2 - bit 6 - zaznaczasz checkbox albo zmieniasz wartość na 1

image.png

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, radzio06 napisał:

Dziękiza pomoc. Temat ogarnięty w 5 min. Do.zamknięcia. 

Dziala? Wstaw fotke ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, luk330 napisał:

Dziala? Wstaw fotke ?

Działa perfekcyjnie ! Do tego Halogeny wraz z dziennymi.

 

20180912_160018.jpg

20180912_202053.jpg

20180912_202239.jpg

 

20180912_202457.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie tez na chwile wlaczylem, ale nie podoba mi sie sposob migania ? w bmw mialem wlaczone amerykanskie postojowki to kierunkowskaz wylaczal sie i wlaczal w czasie migania a w audi niestety przygasa i sie rozjasnia... chociaz cos czuje,ze da sie to jakos kodowaniem ogarnac, ale brak podpowiedzi w vcds ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważaj tylko na Poilicję bo nie do końca jest to legalny temat z ciągle świecącymi się kierunkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ira2 napisał:

uważaj tylko na Poilicję bo nie do końca jest to legalny temat z ciągle świecącymi się kierunkami

Jeździłem z takimi kierunkami jak miałem BMW 3,5 roku, na przeglądach też z aktywną tą funkcją i nigdy nie miałem problemu. Kiedyś zatrzymali mnie za brak rejestracji z przodu, kierunki się świeciły i też nie mieli problemów, a auto mi dość konkretnie przetrzepali. Oczywiście, zależy jaki policjant się trafi ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, luk330 napisał:

Jeździłem z takimi kierunkami jak miałem BMW 3,5 roku, na przeglądach też z aktywną tą funkcją i nigdy nie miałem problemu. Kiedyś zatrzymali mnie za brak rejestracji z przodu, kierunki się świeciły i też nie mieli problemów, a auto mi dość konkretnie przetrzepali. Oczywiście, zależy jaki policjant się trafi ;) 

ja tak miałem na przeglądzie rejestracyjnym i diagnosta za bardzo nie chciał podbić dowodu twierdząc, że jest to nie zgodne z prawem

podałem mu właśnie przykład BMW 5 i powiedział, że tam świeci się obrysówka a żarówka do kierunku jest wyłączona 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...