Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AVF Quattro 322KM/576NM w A4 B5


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest właściwie z tym dmuchaniem z wlewu oleju, czy z pod bagnetu, bo w dziale 1.9tdi wszyscy piszą , że to norma w tych silnikach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ferdek77 napisał:

Jak to jest właściwie z tym dmuchaniem z wlewu oleju, czy z pod bagnetu, bo w dziale 1.9tdi wszyscy piszą , że to norma w tych silnikach?

To nie norma, też tak myślałem po tym dziale, ale zanim wywaliliśmy silnik to przeszedłem sie po parkingu aut na sprzedaz(same B5/B6) i żaden nie robił tak jak mój. Dwa, po zamontowaniu nowego silnika problem nie występuje.? (chodzi o bagnet)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dudi75 napisał:

Gratulacje Piotrek za mody i wyniku i oczywiscie bezawaryjnej jazdy . ? . Super projekt 

 

Dzięki Dudi, tzeba podnosić poprzeczke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo co jest przyczyną? U mnie też dmucha i pluje olejem. Przy okazji to współczuje współpracy z takim mechanikiem-kombinatorem, masakra, ale to niestety nieodosobniony przypadek, ostatnio po stłuczce mój mechanik też zakombinował zamiast zadzwonić, zapytać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Kowi87 napisał:

Dzięki Dudi, tzeba podnosić poprzeczke?

Ciesze sie ze masz jeszcze tyle serca do rezania starej poczciwej B5 , Wynik masakra to naprawe musi sie juz odpychac do tego Q mi tego wlasnie brakowalo i po 10 latach musialem sie z nia rozstac . 

Powodzienia bede sledzil watek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu autko traciło na rolki innej hamowni, mniej wiecej sie zgadza z pierwotnym pomiarem. 

312/582

211576933_1231134014015717_8843066187283

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...