Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wywaliło wode


Malinowa mamba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam coś mi dzisiaj walnęło w aucie z tyłu silnika patrząc od przodu z lewej strony wywaliło wodę pytanie gdzie tam sie znajduje przewód bo ja tam nic nie widzę a woda ewidentnie skądś wyciekła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Malinowa mamba napisał:

Witam coś mi dzisiaj walnęło w aucie z tyłu silnika patrząc od przodu z lewej strony wywaliło wodę pytanie gdzie tam sie znajduje przewód bo ja tam nic nie widzę a woda ewidentnie skądś wyciekła

edit: dobra ogarnąłem że walnął wąż od nagrzewnicy bo idzie pod samo podszybie pytanie czy da sie to jakoś samemu naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2018 o 17:01, Malinowa mamba napisał:

edit: dobra ogarnąłem że walnął wąż od nagrzewnicy bo idzie pod samo podszybie pytanie czy da sie to jakoś samemu naprawić?

Prawie wszystko da się samemu naprawić, potrzeba tylko chęci, trochę wiedzy technicznej, odpowiednie narzędzia i miejsce [choć są tacy co pod blokiem coś grzebią :) ].

Jeśli poleciało od strony podszybia, to spróbuj wyjąć akumulator i podszybie, zrobisz sobie miejsce i zobaczysz więcej. Chyba, że coś poszło od strony silnika, to musisz zerknąć od spodu, tam bym szukał.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewód wymieniłem a i tak wode wywala... na wolnych obrotach sobie kapnie co jakiś czas ale jak dam w obroty to leci mocniej.  woda wydostaje się przez plastikową końcówkę tak jakby nie była uszczelniona? a przecież mała uszczelka jest w tym przewodzie i zabezpieczenie jakimś małym drucikiem... 

chodzi o to miejsce... zdjęcie jeszcze przed wymianą

Może mi ktoś powiedzieć jak wyjąć cały króciec? bo tak to chyba tego nie ogarnę.

 

22.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze widzę jest to kruciec wody który wchodzi z silnika???

Musisz go wykręcić i wkręcić nowy.

Nie szukaj w uzywkach bo nie warto.

Wykręcaj to z czuciem byś nie urwał śrub bo później tylko zdejmowanie glowicy będzie potrzebne.  

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, wesz82 napisał:

Jak dobrze widzę jest to kruciec wody który wchodzi z silnika???

Musisz go wykręcić i wkręcić nowy.

Nie szukaj w uzywkach bo nie warto.

Wykręcaj to z czuciem byś nie urwał śrub bo później tylko zdejmowanie glowicy będzie potrzebne.  

 

Dobra udało mi się to ogarnąć... wymieniłem cały króciec z przewodem do nagrzewnicy i wygląda na to że nic już nie cieknie :) dzięki za pomoc pany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...