Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kable beru vs bremi, który oryginał?


hakimbo

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, od pewnego czasu borykam się z problemem falujących obrotów, wymienione zostało już wszystko co mogło być przyczyną, zostały kable.

Aktualnie mam przewody z Sentecha, i chciałbym je wymienić co polecacie? zdania są podzielone, jedni piszą że na 1 montaż szedł beru a inni że bremi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż Beru :) Ja u siebie w 2.8 ACK miałem cewkę i przewody orginalne Beru, miałem podobny problem i po założeniu przewodów Beru jest malinka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja kupiłem bremi po 3 miesiącach zaczął szarpać , podnoszę maskę a tam pęknięcie przy fajce przy 4 cylindrze a kabel cały zielony wylazł na wierzch , także się zastanów czy warto , za połowę kasy kupisz sobie np.magneti marelli

Edytowane przez maly8181
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie miałem cewkę Beru i przewody Bosch. Wszystko jeszcze oryginalne od nowości, dopiero dwa miesiące temu zaczęło szwankować. Kiedyś to robili dobre...

Na marginesie - komplet przewodów Bosch + cewka Beru to taki sam koszt jak 6 pojedynczych cewek Beru od 2.0TFSI, kilka wtyczek i trochę przewodów (PS. po swapie nie jeździ szybciej, jeździ tak jak powinien ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie kolejnych przewodów jest bez sensu, przerabiajcie na fajkocewki, mnie 6szt z 3,2FSI i zrobienie wiązki do nich kosztowało mniej niż jeden zestaw kabli i to nie mówiąc o jakiś drogich zamiennikach nawet. Różnica kosmiczna, na plus :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...