Ktoś coś dopowie ?
1 1

42 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Link popraw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Autko chyba ze Szwecji/Norwegii. Łatwo po blachach przebieg wtedy sprawdzić. Często auta z północy są mocno zmęczone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

.

Edytowane przez Cookieman

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Blachy: LHP100  podpowiedzcie cos więcej, w sobotę oglądam, cena ok za wysoka za niska ? na co szczególnie zwracać uwagę ? jak wygląda rejestracja fury ze szwecji ? albo napiszta chociaz jak kazda pała: poszukaja na forum bo było nie raz pisane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

za***iste auto, piekne cudown ie nie wymeczone jedynie dostrzegam uszczelniacz na skrzyni do wymiany a i nie wiem czy cena nie za niska

Edytowane przez discopolo2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    2 godziny temu, discopolo2 napisał:

za***iste auto, piekne cudown ie nie wymeczone jedynie dostrzegam uszczelniacz na skrzyni do wymiany a i nie wiem czy cena nie za niska

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź ale jak nie ma się nic konkretnego do powiedzenia to warto przemilczeć, pytam o konkretne rzeczy bo się na tym nie znam i mam nadzieję że czegoś konkretnego się dowiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to wyciagnij wnioski i teraz serio Ci pisze ze nie ma po co jechac nie kupisz tego auta bo juz straszy a na zywo bedzie bardziej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    24 minuty temu, discopolo2 napisał:

No to wyciagnij wnioski i teraz serio Ci pisze ze nie ma po co jechac nie kupisz tego auta bo juz straszy a na zywo bedzie bardziej

a coś konkretniej ? ja nawet nie wiem na co patrzeć, cena za duża przebieg czy coś innego ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ruszona przodem, widać że poskładana niechlujnie. Dopytaj czy ma VIN i sprawdź historię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Godzinę temu, turzol napisał:

Ruszona przodem, widać że poskładana niechlujnie. Dopytaj czy ma VIN i sprawdź historię.

po rejestracji szwedzkiej można sprawdzić, sprzedający zgodził się przyjechać do mojego znajomego do warsztatu, mam tu na miejscu lakiernika i kilku mechaników podnośnik itp. więc nic nie ryzykuję aby ją obejrzeć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    2 godziny temu, turzol napisał:

Napisz coś więcej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie odcień srebrnego zderzaka wpada w szarość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4 godziny temu, Askeladden napisał:

Napisz coś więcej.

Zobacz jak się schodzą szpary na linii błotnik, drzwi. Widać że nie przyłożyli się do spasowania błotników przy składaniu przodu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gościu jakiś przekrętas jednak, najpierw się ze mną umawia że przyjedzie do mnie do garażu na oględziny, potem dzwoni czy mu za wachę oddam a na dzień przed oględzinami pisze mi że sprzedał.

dzwonił mój brat z ciekawości kilka godzin później i o dziwo nadal aktualne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    3 godziny temu, Cookieman napisał:

gościu jakiś przekrętas jednak, najpierw się ze mną umawia że przyjedzie do mnie do garażu na oględziny, potem dzwoni czy mu za wachę oddam a na dzień przed oględzinami pisze mi że sprzedał.

Tak to jest z tymi handlarzami, najlepiej klient, żeby kupił bez oglądania.. może parę procent aut od handlarzy jest w miarę godna zainteresowania, zwłaszcza w PL :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    8 godzin temu, Cookieman napisał:

Ty chcesz kupić auto czy sprzedać?

Gość ma tracic czas i pieniądze żebys ty i twoi mechaniko-lakiernicy mogli sobie pofisiowac w waszym warsztacie?!

Też bym d*py nie ruszył

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aha, zejdź na ziemię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najpierw się jedzie, ogląda a jak pasuje to umawia na warsztat w promieniu 5-15km.

Szkoda gadać, dziecinada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To teraz handlarz musi jechać do klienta 🙃

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie czasy panie, arystokraty kupują to handlarzyki muszą kłaniać się w pas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:decayed:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    46 minut temu, Askeladden napisał:

Ty chcesz kupić auto czy sprzedać?

Gość ma tracic czas i pieniądze żebys ty i twoi mechaniko-lakiernicy mogli sobie pofisiowac w waszym warsztacie?!

Też bym d*py nie ruszył

Tracić czas i pieniądze ? mówiłem że jak z autem wszystko ok i zgadza się z opisem to je kupie a jak nie kupie to oddam kasę za paliwo chyba że było bite czego nie opisał, po co przez 3 dni mówi mi debil że przyjedzie a potem taka ściema ?

Jeżeli nic by nie miał do ukrycia i z autem było by wszystko ok to sprzedał i się cieszył.

dojazdu miał raptem 25km

A sądząc po tym ze

się tak strasznie pluje i po zgodności imion z tym co to audi sprzedaje to nie pozdrawiam ale zawsze swojego będzie bronił

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W linku napisane że bezwypadkowe.

Ty dalej nie rozumiesz sedna sprawy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    5 minut temu, Askeladden napisał:

W linku napisane że bezwypadkowe.

Ty dalej nie rozumiesz sedna sprawy 

nie rozumiem, oświeć mnie skoro jest napisane że bezwypadkowy a ja mówię wprost że kupie jak się będzie zgadzał z opisem to po co teściemy, trzeba było mówić że nie przyjadę to bym szukał dalej, tu byłem nastawiony na kupno

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak nie kupisz to on straci z tobą pół soboty, w tym czasie może przyjechać ktoś kto będzie bardziej konkretny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    15 minut temu, Askeladden napisał:

A jak nie kupisz to on straci z tobą pół soboty, w tym czasie może przyjechać ktoś kto będzie bardziej konkretny.

to czemu o tym nie pomyślałeś...... sorry nie pomyślał ;) 3 dni wcześniej jak mówił że przyjedzie, miałby spokój a ja szukał bym innych samochodów które mnie interesują, tu już miałem kasę przygotowaną a mój mechanik i lakiernik mieli potwierdzić to co było napisane w ogłoszeniu i czego dowiedziałem się przez telefon

Sadząc po tym że ogłoszenie dalej widnieje to tracąc kawałek soboty i tak nie wyszedł by na tym źle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mechanik, lakiernik i pewnie pół rodziny wytykające każdą rysę na 15 letnim aucie :D Napisał Ci, że sprzedane, bo miałeś pewnie wymagania na nowe auto z salonu, absolutnie niemalowane, jednak bezwypadkowe auto nie równa się niemalowane. Każdy kto by wyczuł, że nie sprzeda Ci auta po samej rozmowie tak by postąpił. Lajf is brutal. Póki sam nie wsiądziesz w samochód i nie pojedziesz w Polskę, to nic dobrego nie kupisz 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    8 godzin temu, Quattro200HP napisał:

mechanik, lakiernik i pewnie pół rodziny wytykające każdą rysę na 15 letnim aucie :D Napisał Ci, że sprzedane, bo miałeś pewnie wymagania na nowe auto z salonu, absolutnie niemalowane, jednak bezwypadkowe auto nie równa się niemalowane. Każdy kto by wyczuł, że nie sprzeda Ci auta po samej rozmowie tak by postąpił. Lajf is brutal. Póki sam nie wsiądziesz w samochód i nie pojedziesz w Polskę, to nic dobrego nie kupisz 

Zgłaszam do moderatora, ktoś zhakowal konto Quattro200HP !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ociepla swój wizerunek 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi