Ktoś coś dopowie ?
1 1

42 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Quattro200HP napisał:

mechanik, lakiernik i pewnie pół rodziny wytykające każdą rysę na 15 letnim aucie :D Napisał Ci, że sprzedane, bo miałeś pewnie wymagania na nowe auto z salonu, absolutnie niemalowane, jednak bezwypadkowe auto nie równa się niemalowane. Każdy kto by wyczuł, że nie sprzeda Ci auta po samej rozmowie tak by postąpił. Lajf is brutal. Póki sam nie wsiądziesz w samochód i nie pojedziesz w Polskę, to nic dobrego nie kupisz 

jak rozmawiałem ze sprzedającym to mówiłem że nie spodziewam się nowego samochodu z 2007 roku, jak sam zapewniał auto sprawdzone miernikiem grubości lakieru i wszystko się zgadza nie malowane, ja na prawdę byłem gotów kupić to auto a nie naciągnąć sprzedającego na wycieczkę bo taki mam kaprys. nie jest to taczka za 5000zł że podjadę i dobra niech będzie ale jak mam na samochód prawie 30k wywalić to wolę sprawdzić u zaufanego mechanika.

wystawia teraz kolejne audi tylko czerwone które również mi się podoba ale nawet nie zapytam o możliwość obejrzenia bo szkoda mu pewnie czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    23 minuty temu, Cookieman napisał:

jak rozmawiałem ze sprzedającym to mówiłem że nie spodziewam się nowego samochodu z 2007 roku, jak sam zapewniał auto sprawdzone miernikiem grubości lakieru i wszystko się zgadza nie malowane, ja na prawdę byłem gotów kupić to auto a nie naciągnąć sprzedającego na wycieczkę bo taki mam kaprys. nie jest to taczka za 5000zł że podjadę i dobra niech będzie ale jak mam na samochód prawie 30k wywalić to wolę sprawdzić u zaufanego mechanika.

wystawia teraz kolejne audi tylko czerwone które również mi się podoba ale nawet nie zapytam o możliwość obejrzenia bo szkoda mu pewnie czasu.

Niestety, znaleźć nielakierowane auto ze Szwecji to cud, taki mają klimat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    8 minut temu, Quattro200HP napisał:

Niestety, znaleźć nielakierowane auto ze Szwecji to cud, taki mają klimat

to trzeba było to powiedzieć a nie ściemniać, słyszałem że ma odpryski na masce od kamyków to powiedziałem że mi to nie przeszkadza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest pełno aut, a Ty przeżywasz, ale raczej bez dowozu do klienta 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    8 godzin temu, audiaudi napisał:

Jest pełno aut, a Ty przeżywasz, ale raczej bez dowozu do klienta 

nie przeżywam ale taka sytuacja potrafi człowieka wkuxxxć, już wie czemu handlarze mają opinie taką jaką mają

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wspomniałeś, że rozmawiałeś i umawiales się z kolegą sprzedającego, podczas gdy on był za granicą, myślę że sprzedający od razu by ci powiedział że ta propozycja jest niedorzeczna.

Jesteś jak 99% kupujących, naładowany roszczeniami i oczekiwaniami, normalna osoba najpierw  przyjeżdża i ogląda auto a jak mu się podoba to szuka jakieś stacji w okolicy (gdy nie jest pewien) i jadą prześwietlać auto.

Ty chciałeś odwalić jakaś szopkę bo nawet d*py ci się nie chciało ruszyć żeby ocenić czy warto było a uwierz mi warto było.

Wczoraj przyjechał goscz rodziną a nie jak jakiś pederasta z czterema chłopa, gdzie jeden mundrzejszy od drugiego, obejrzał , pojeździl na pełnej piz*zie, znalazł stacje diagnostyczna, zadzwonił, auto wjechało na kanał, porobił wszystkie badania, wywrócił do góry nogami, utargowal na nowe klocki, element do poprawki, spisał umowę i z bananem nowym autem odjechał do domu.

Tak się kupuje samochód.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wystawia też czerwone i wcale mu nie zależy żeby je tobie sprzedac.

Jeśli ktoś ma w takiej samej konfiguracji, stanie i cenie to się nie zastanawiaj - dzwon niech do ciebie przyjeżdża na warsztat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    6 minut temu, Askeladden napisał:

Wystawia też czerwone i wcale mu nie zależy żeby je tobie sprzedac.

Jeśli ktoś ma w takiej samej konfiguracji, stanie i cenie to się nie zastanawiaj - dzwon niech do ciebie przyjeżdża na warsztat.

dalej człowieku nie rozumiesz, skoro tw ój kolega nie jest decyzyjny to nie podawaj do niego numeru, skoro twierdzi ze auto jest zgodne z opisem to czego boi się przy oględzinach 4 chłopa jak to określiłeś, mnie jedynie zawiodła sytuacja że 3 dni czekałem na umówione spotkanie a tu nagle taka ściema.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ty dalej swoje.

No dobra, niech ci będzie - mea culp, glowe posypalem popiołem, wygrałeś!

Miałes rację, masz rację i będzesz mieć rację - jesteś nieomylny.

To wszystko przeze mnie 😖

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1 minutę temu, Askeladden napisał:

A ty dalej swoje.

No dobra, niech ci będzie - mea culp, glowe posypalem popiołem, wygrałeś!

Miałes rację, masz rację i będzesz mieć rację - jesteś nieomylny.

To wszystko przeze mnie 😖

nie chcę się kłócić bo to nie ma sensu, mogłem przyjechać ale jak wspominałem telefonicznie w tygodniu najwcześniej bym był o 19:30 czyli po magicznym zniknięciu słońca za horyzontem, oglądanie samochodu po ciemku przez laika bo się jak już mówiłem na tym nie znam moim zdaniem ija się z celem. więc skoro już i tak byliśmy umówieni na sobotę to miałem nadzieję że skoro ja jestem szczery to sprzedający postąpi tak samo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak czytając ten wątek od początku to kupującemu naprawdę życzę szczęścia i powodzenia w kupnie samochodu, no ale nic zasiadam przed monitorem z 🍿 w ręce i czekam na dalszy rozwój wydarzeń:decayed::D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam dwie takie sztuki przywioze Ci pod dom poogladacie sobie po macacie końcówkami sie podotykacie no problem kiedy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi