Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dawmac- felgi


Adasko3313

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy kupował z Was ktoś felgi z www.dawmac.eu ? Chodzi mi o to czy felgi nie są jakimś chińskim zamiennikiem, który pęknie po 2 tygodniach na naszych pięknych drogach : ). Z góry dziękuję za wszystkie opinie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tam jest taki rozstrzał cenowy, że możesz kupić sobie chinole i porządne fele. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Adasko3313 napisał:

Witam. Czy kupował z Was ktoś felgi z www.dawmac.eu ? Chodzi mi o to czy felgi nie są jakimś chińskim zamiennikiem, który pęknie po 2 tygodniach na naszych pięknych drogach : ). Z góry dziękuję za wszystkie opinie. Pozdrawiam.

Jest i china i ori. Prawda jest taka, że china nie dorówna jakością do swoich pierwowzorów ale nie przesadzajmy, że po 2 tygodniach pęknie. Pęknie większość felg po naszych japach jak wlecisz na 18 z niskim profilem w 10cm jape. Oczywiście nie twierdze, że dare, jry itp. są tej samej jakości co odpowiedniki ale nie pękają od patrzenia. Mają swoje bolączki, ale sam osobiście przelatałem ten sezon na jrach i wszystko w najlepszym porządku, są całe a mam 215/40/18 na 9.5j ;) 

Byłem nawet sam osobiście u nich i bez problemu dają przymierzyć koło na auto czy Ci się podoba. Jeśli chcesz zakładać opony to polecą Ci wulkanizatora nieopodal nich, który wbije Ci naciągi i co tam chcesz. Tak więc nie masz co się obawiać, opinii jest o nich mnóstwo np. na facebooku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...