Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Luz na torsenie


moras22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wjezdzalem jeszcze na podnosnik ani nic ale mam luz na wale slychac jak puszczam pedal gazu podczas jazdy lub sprzeglo na postoju stuk z lewej strony przy bagazniku. Na co mam się szykować i na jakie koszty? 2.8 quattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lekki luz jest dopuszczalny. trzeba obejrzec co i jak. moze byc przegub wewnetrzny/zewnetrzny, moze podpora wału, przeguby wału, poduszka skrzyni, poduszka silnika. U mnie poduszka silnika powodowała stuk po odpuszczeniu i dodaniu gazu. Po wymianie praktycznie stuk nie wystepuje. Po drodze wymieniłem przegub na wale bo się zatarł z braku smaru, poduszke skrzyni biegów. Przy ostrej jeździe i ostrym traktowaniu sprzęgła zawsze będzie stukać w quattro :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, JeJu napisał:

lekki luz jest dopuszczalny. trzeba obejrzec co i jak. moze byc przegub wewnetrzny/zewnetrzny, moze podpora wału, przeguby wału, poduszka skrzyni, poduszka silnika. U mnie poduszka silnika powodowała stuk po odpuszczeniu i dodaniu gazu. Po wymianie praktycznie stuk nie wystepuje. Po drodze wymieniłem przegub na wale bo się zatarł z braku smaru, poduszke skrzyni biegów. Przy ostrej jeździe i ostrym traktowaniu sprzęgła zawsze będzie stukać w quattro :)

wlasnie jak po prostu zmienie bieg normalnie i dodam gazu to wtedy stuk jest przy normalnej jezdzie wiec cos nie tak, i wlasnie slychac to z tylu przy moscie z lewej strony obok bagaznika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...