Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nawiew na szybę/ ECON


aKiwiKiwiKiwi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Problem wygląda następująco:

BYŁO:
- odpalam nawiew na szybę (pomarańczowa dioda) - wszsytko ładnie chodzi.. tylko ta dioda się świeci.
JEST:
- jak wyżej, odpalam nawiew na szybę i po kilku sekundach włącza się również ECON (czerwona dioda) - nie można go wyłączyc jeśli chce się miec TYLKO nawiew na szybę.


W obu przypadkach z klimatyzacją nic nie robiłem - jest nie sprawna

Jak byc powinno, tak jak BYŁO czy tak jak JEST? I jeśli już, to co moze byc przyczyna zmiany i jak to naprawic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka skoro klimatyzacja jest niesprawna jak wyżej piszesz to ECON będzie się świecić cały czas i nie odpalisz klimy i osuszacza w trybie nadmuchu na szybę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, matisstz napisał:

Siemka skoro klimatyzacja jest niesprawna jak wyżej piszesz to ECON będzie się świecić cały czas i nie odpalisz klimy i osuszacza w trybie nadmuchu na szybę 

no to rozumiem, tylko wczesniej klima także byla nie sprawna, a bez problemu moglem odpalic tylko nawiew na szybe (pomaranczowa dioda), zmienilo sie to jakies 2 tyg temu w trasie...
I nie wiem dlaczego tak się stało, że skoro klima walnieta to nie da sie odpalic tylko nadmuchu na szybe, skoro wczesniej byla taka mozliwosc z walniętą klima :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może coś jeszcze padło w układzie chłodzenia wnętrza. Np. wcześniej brakowało czynnika a teraz mogła stanąć sprężarka ( ps daję taki przykład ) 

Jedź sprawdź stan klimy( nie kosztuję to tysięcy )  i w razie czego możesz ją naprawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...