Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czujniki cofania


lenins88

Rekomendowane odpowiedzi

panowie jakies konkrety a mianowicie od jakiegos czasu piszczy sygnał od czujnikow jak wrzucam wsteczny tzn raz dziala raz ciagle piszczy rozbieralem zdrerzak  3 czujniki slychac ze pracuja glosno 1 slabo wymieniac wszystkie czy jeden czy mieliscie cos podobnego i jesli tak  jakie czujniki polecacie  ? help 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania. Też wysiadł mi jeden z tyłu i jeden z przodu. Jakie czujniki polecicie nowe zamienniki czy ori używki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupić sprawny używany i pomalować w kolor.

Malowanie 1 czujnika to koszt 10-15zł w zależności od firmy.

Można wymieniać pojedynczo, nie trzeba parami, ani wszystkich.

Edytowane przez rosati
zmiana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ostatnio stałem przed dylematem czy kupić ori. używany czy nowy zamiennik i jednak wolę używany oryginalny, kupiłem założyłem i śmiga :) tylko nie wiem czemu ale od czasu wymiany tego czujnika głośnik od parktronika bardzo cicho zaczął pikać :( czy to ma jakieś znaczenie że kupiłem inny czujnik niż miałem (są 2 numery) jedne mają szarą końcówkę z ostatnią literką chyba D a drugie są całe czarne z końcówką chyba A, nie wiedziałem jakie mam a nie chciało mi się 2 razy zderzaka ściągać i niestety kupiłem inny niż mam resztę ale nie sądzę żeby to spowodowało nagle że głośniczek cicho pika, ktoś może miał podobny przypadek ? Może przez to że założyłem jeden inny to się coś do ustawień domyślnych ustawiło w parktroniku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...