Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8 tfsi (cdh) czyszczenie dolotu


audi b8 cdh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Niedawno zakupiłem Audi A4 z silnikiem 1.8 tfsi cdh i zaczął mi podszarpywać przy przyśpieszaniu ,wymieniłem świece i cewki ale pomogło tylko trochę.

W serwisie stwierdzili że dolot jest do czyszczenia,czy to może być przyczyna i czy znacie kogoś w Białymstoku co to dobrze robi bo w serwisie chcieli głowice ściągać a czytałem że da się to zrobić bez demontażu głowicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to mozliwe, mialem kilka przypadkow podobnych. Rowniez zawsze sciagam glowice, przy okazji zawsze mozna ja odnowic, sprawdzic stan zaworow, przylgni, uszczelnic od nowa, uszczelniacze nowe wrzucic itp przy okazji mozna sprawdzic stan rozrzadu itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale zawsze to wyższe koszty,dostałem namiar od znajomego z serwisu volkswagena że jest jakaś firma Moto-Mar na dziesięcinach i wykonują tą usługę,w piątek wezmę urlop i podjadę do nich to dam znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że długo się nie odzywałem ale byłem w delegacji.Problem rozwiązany.Byłem w tym warsztacie i pan Marcin ma tfsi opanowane do perfekcji.Wyczyścili mi dolot bez demontażu głowicy jakimś specjalnym urządzeniem metodą piaskowania,pokazali zdjęcia przed i po (robi wrażenie).Teraz nic się nie dzieje a samochód zrobił się dużo żywszy i mam wrażenie że mniej pali ale jeszcze to sprawdzę ,to podobno była wina że dostawał za mało powietrza.Wyszło dużo taniej niż ściągnięcie głowicy.Auto zostawiłem na dwa dni i temat załatwiony.Teraz jeszcze muszę wymienić rozrząd bo podobno przeskakują ale już wiem gdzie to zrobię.Dzięki wielkie za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...