Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampy przednie a4 b7 zamiana


swirusa4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie czy montując ze zwykłych lamp na xenony wtyki będą pasowały i czy na przegladzie nikt się nie doczepi ?Dzieki za odpreflektor-tyc.jpgreflektor-tyc (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby zamontować bixy musisz mieć samopoziomowanie oraz spryskiwacze reflektorów.

Co do wymiany wszystkie informacje są dostępne na forum:

https://a4-klub.pl/topic/165449-montaż-i-działanie-układu-samopoziomowania-w-b7-xenon-bixenon-skretny-nie-skrętne-lampy/

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20180106_123555.jpgWitam, osobiście w b7 zmieniałem światła ze zwykłych h7 na bixenon.Ze względu na to, że moja a4 to wersja skandynawska spryskiwacze w zderzaku już były. Poza tym do przejścia na bixy zrobiłem sobie przejściówki kostek tak aby nic nie ucinać tylko było plug&play (całe info znajdziesz na forum) można czasem takie kostki znaleźć na alledrogo. Do tego kodowanie MCE na bixy i samopoziomowanie (ale to już dłuższa historia) - u mnie jeszcze nie dokończone, kable wyciągnięte, instalacja kupiona,czeka na dokończenie. Ja jeszcze zmieniłem soczewki z odbłyśnikami w lampach na te z b8 po lifcie - mega efekt - info znajdziesz w moich tematach. W związku z tym, że niestety jestem na dłuższym wyjeździe nie mam dostępu do fury aby zrobić zdjęcia i podpowiedzieć dokładnie co i jak, ale mam kilka fot w tel więc je wstawiam. Pozdrawiam. Miłej zabawy.

20180106_123740.jpg

20180106_123805.jpg20180106_144505.jpg

Edytowane przez maciejhildek1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miał jakieś pytania to wal śmiało nawet na PW, ile będę wiedział i pamiętał ze swojej przekładki tyle podpowiem. Jedno jest pewne warto się pokusić o soczewy z b8 polift - efekt niesamowity. Pozdrawiam iżyczę miłego dłubania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takie pytanie o Lampy przednie przód AUDI A4 B7 OSRAM DRL LED miał ktoś zamontowane czy wtyka z świateł zwykłych i xenona będzie pasowało?Woalałbym kupić takie lampy i zamontować tylko chodzi mi o przewód czy bedzie pasował.Z góry dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...