Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Xiaomi Roidmi 3S - Warto ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nie znalazłem tematu o transmiterach dlatego zapytam tutaj .  Co myślicie o tym transmiterze ? Xiaomi Roidmi 3S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam, miałem też poprzednią wersję. W dużym mieście zdecydowanie nie polecam, po trasie od bidy da się posluchać o ile dasz radę znaleźć w miarę niezajętą częstotliwość. Jak już się uda (co jest siermiężnym zadaniem) to faktycznie jakość przesyłanego dźwięku jest zaskakująco dobra jak na transmitter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas używam 2s i nie miałem nigdy problemu. 

Teraz trasa z Wlkp do Kołobrzegu i powrót,cały czas z muzyką z transmitera. Ani razu nie było słychać przebicia jakiejś stacji. Jest zagłuszanie,więc problemu nie ma. 

Do rozmów za bardzo się nadaje. Raz można rozmawiać,innym razem Cię nie słychać i trzeba dość głośno mówić i nadal problem ?

Ogólnie dobrze wydana kasa. Ludzie którzy mieli okazję to u mnie sprawdzić byli w szoku że z transmitera taki dźwięk idzie :)

Jedyna przypadłość to jak nie gra muzyka słuchać delikatne piszczenie. Tylko w audi tak jest. Sprawdzałem w kilku autach i tego nie ma w pozostałych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam, transmituje ok, teraz jak kupiłem B8 i nie potrzebuje przesyłania muzyki sprawdza się super jako ładowarka. Mama LG G6 i ładnie ładuje podczas nawigacji i jest mała i zgrabna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2018 o 12:00, luk330 napisał:

Mam, miałem też poprzednią wersję. W dużym mieście zdecydowanie nie polecam, po trasie od bidy da się posluchać o ile dasz radę znaleźć w miarę niezajętą częstotliwość. Jak już się uda (co jest siermiężnym zadaniem) to faktycznie jakość przesyłanego dźwięku jest zaskakująco dobra jak na transmitter.

Sprostowanie jako takie napiszę, bo znalazłem przyczynę notorycznych szumów... Okazało się, że jak jestem połączony z fabrycznym bluetooth w samochodzie, to nawet jak z moim redmi łączy się żona z drugiego telefonu to są duże szumy. Jak tylko rozłączam się z BT w Audi to nagle szumów jest 90% mniej i jakościowo zaczyna być całkiem przyzwoicie.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u was roidmi działa będąc podłączone w kabinie czy w bagażniku? 
mam coś ze słabo zbierającym radiem i jednym z objawów jest to, że radio odbiera sygnał roidmi, ale tylko w bagażniku ...

 

uszkodzona antena? Brak błędów w vagu apropo uszkodzonego wzmacniacza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, sebool12 napisał:

Czy u was roidmi działa będąc podłączone w kabinie czy w bagażniku? 
mam coś ze słabo zbierającym radiem i jednym z objawów jest to, że radio odbiera sygnał roidmi, ale tylko w bagażniku ...

 

uszkodzona antena? Brak błędów w vagu apropo uszkodzonego wzmacniacza 

u mnie działa podłączone normalnie w kabinie. Problemem w miastach jest znalezienie wolnych fal radiowych żeby nie wpadały na fale ustawione w roidmi.

Druga rzecz, że jak mam stale podłączone roidmi to zakłóca ono inne stacje radiowe (szumi nawet radio maryja :decayed: ), więc jeśli go nie używam to po prostu je odłączam. A kolejna rzecz - sygnał roidmi jest mocniejszy i lepiej brzmi jak w urządzeniu z którego streamujesz muzykę masz głośność podkręconą na max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...