Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampy angel eyes


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy. Kupiłem te lampki do mojej a4 z 1998 roku i naprawdę efekt wizualny jest niezły. Mam jednak problem z światłami drogowymi. Mijania są ok świecą ładnie szczególnie że założyłem żarówki philips blue vision. Niestety obydwie lampy na światłach długich świecą mi pod koła tzn. mają b.krótki zasięg. Czy ktoś miał taki problem, czy te lampy to naprawdę taka kicha? Trudno aby obydwie lampy miały defekt. Żarówek też chyba nie da się założyć na odwrót prawda? Pomóżcie może jest jakiś sposób na ustawienie klosza, regulacja nic nie daje bo klosz jest zespolony z krótkimi światłami a te świecą prawidłowo byłem na diagnostyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coz takie to sa juz te wyroby sonara jedna swieci tak druga tak watpie ze da sie cos z tym zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno aby obydwie lampy miały defekt
pewnie że nie możliwe żeby dwie miały defekt :lol: WSZYSTKIE mają :rotfl: poczekaj aż Ci soczewka odpadnie to wtedy zobaczysz co znaczy sonar :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sonar :twisted:

Sonar to badziewie...Kolego koziol, odrazu mogles brac Valeo a nie bawiles sie w jakies podroby :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sonar :twisted:

Sonar to badziewie...Kolego koziol, odrazu mogles brac Valeo a nie bawiles sie w jakies podroby :twisted:

jak chciałeś mieć dobre angel eyes, mogłeś kupić FK :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogles zamiast tych sonarow sobie kupic zamieniki ori lamp depo za 500zl i o wiele lepiej wygladaja.i bys nie mial zadnych problemow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sadzicie o lampach fk mieszkam na wyspach a na ebay jest sklepik ktory moze mi za 160 funtow dostarczyc je z niemiec problem taki ze nie wiem co o nich myslec mam teraz sonary ktore swieca dajac swiatlo nie tam gdzie powinny z koncem miesiaca konczy mi sie przeglad ale z nerwow jade jutro zeby jakby cos miec czas na zakup innych lampek bo te mi na 90% nie przejda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam założone Angel Eye firmy Depo i niemiałem żadnych problemów z ustawieniem.

też chce kupić takie lampy, jak masz założone. Mam pare pytań:

Dobrze świecą w nocy??

Jakie masz założone żarówki??

Słyszałem, że w tych lampach można wymienić żarówki w ringach, żeby np zmienić kolor świecenia??

Z góry dzięki za odpowiedź...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekaj aż Ci soczewka odpadnie to wtedy zobaczysz co znaczy sonar :twisted:

kazdemu tak pieszesz jesli chodzi o angel eyes ... moze tylko Tobie odpadla bo miales bubla a teraz straszysz innych :rolleyes:

jak ja kupowalem swoje angelsy i czytalem o lampach to tez bylo " ze soczewaka odpadnie" .. i jak do tej pory nic sie nie dzieje swieca i zwracaja uwage , bo wlasnie takie jest ich zadanie i wedlug mojego gustu( a to nie podlega dyskusji) wygladaja lepiej niz Valeo :grin: ..

a jesli cokolwiek by sie stalo z moimi lampami to nastepne tez beda angelsy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega kupil sonary do vw polo, po roku uzytkowania na soczewkach pojawily sie malutkie pekniecia na powierzchni, takie delikatne rysy. swiecily przez to nieznacznie slabiej ale nie zmienia to faktu, ze cos takiego nie powinno powstac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam lampy FK, jeśli chodzi o świecenie do xenonów dużo im brakuje, ale za to wygląd... :cool:

a jak z przeglądem bo mi te sonary na przeglądzie nie przeszły zero regulacji świecą po europejsku i nie da się ich przestawic równie dobrze mogłem z wymontowanymi podjechać tylko boje sie kupić jakies inne niz oryginalne zeby nie miec juz wiecej klopotow a nie chce od kolegów oryginałów porzyczać tylko na przegląd bo to sie mija z celem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam założone Angel Eye firmy Depo i niemiałem żadnych problemów z ustawieniem.

też chce kupić takie lampy, jak masz założone. Mam pare pytań:

Dobrze świecą w nocy??

Jakie masz założone żarówki??

Słyszałem, że w tych lampach można wymienić żarówki w ringach, żeby np zmienić kolor świecenia??

Z góry dzięki za odpowiedź...:)

Żarówki mam założone 2xH7 Boscha, ale możesz zołożyć coś innego. W lampach tych możesz założyć także xenony bo są przystosowane do nich.

Co do światła niemam żadnych zastrzeżeń, łatwa regulacja jak w ori, montaż bardzo prosty, pasują idealnie.

Czy można wymienić żarówki w ringach to musiałbym sprawdzić, ale niemusisz bo ringi świecą idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam założone Angel Eye firmy Depo i niemiałem żadnych problemów z ustawieniem.

też chce kupić takie lampy, jak masz założone. Mam pare pytań:

Dobrze świecą w nocy??

Jakie masz założone żarówki??

Słyszałem, że w tych lampach można wymienić żarówki w ringach, żeby np zmienić kolor świecenia??

Z góry dzięki za odpowiedź...:)

Żarówki mam założone 2xH7 Boscha, ale możesz zołożyć coś innego. W lampach tych możesz założyć także xenony bo są przystosowane do nich.

Co do światła niemam żadnych zastrzeżeń, łatwa regulacja jak w ori, montaż bardzo prosty, pasują idealnie.

Czy można wymienić żarówki w ringach to musiałbym sprawdzić, ale niemusisz bo ringi świecą idealnie.

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź... :a4fan:

Już wszystkie wątpiwości rozwiane:) - jestem zdecydowany na ich zakup. Jeszcze raz dzięki :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do was panowie chciałbym wymienić lampy na lampy od audika z 2000r a mam fure z 1997 r jakie musze zrobić przerobki ////?????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest wlanie urok tych lapm, a tyle bylo na forum o lampach, jakie i czy warta, wystrczylo poszukac, Ori Ori i jeszcze raz Ori, a jak juz to Depo albo FK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...