Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pływające kierunki lusterek


Marcin_G

Rekomendowane odpowiedzi

Ja u siebie to montowałem.

Bardzo prosty i niedrogi mod. Zwykłe kierunkowskazy są prawie w ogóle niewidoczne w ślońcu. Dynamiczne widać bardzo dobrze, no i sam efekt pływania jest extra ;) Także polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Lukasz_N napisał:

Podasz więcej szczegółów?

Kupujesz dynamiczne kierunkowskazy, znajdziesz je m. in. na Ali. Wymiana polega na rozebraniu lusterka i wyjęciu całej obudowy do góry. Najpierw wyciągamy wkład, później odkręcamy kilka śrubek i wyciągamy wcześniej wspomnianą obudowę do góry. Trzeba ją wyszarpać, łatwo coś przy tym połamać. Ja już kilka razy rozbierałem lustra, więc mam jakąś wprawę w tym ;) Jak już wyciągniemy obudowę, ori kierunkowskaz trzyma się na dwóch śrubkach i jest podpięty kosteczką. Odkręcamy śrubki, wypinamy kostkę. Wkładamy nowy kierunek, skręcamy go, wpinamy kostkę i składamy resztę w całość. Nic trudnego w tym nie ma, żadej specjalistycznej wiedzy nie potrzeba mieć :)

Edytowane przez liquid8p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów mam do sprzedania pływające kierunki do wersji ze składanymi lusterkami na bok . Bodajże do 2010 roku. U mnie się składają lekko do góry i nie pasują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierunkowskazy z waszych linków pasują zarówno do B8 przed/po lifta ? 

Jest jakas różnica w lusterkach może .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest różnica przed liftem nie pasują  do polifta. Tzn: do 2010 roku były troszkę większe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.02.2019 o 13:33, pawel72689 napisał:

Witam forumowiczów mam do sprzedania pływające kierunki do wersji ze składanymi lusterkami na bok . Bodajże do 2010 roku. U mnie się składają lekko do góry i nie pasują. 

Ile chcesz ? Mam nie skladane w czyms sie roznia? Inne mocowanie czy cos ?

Edytowane przez The a4
blad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed lift 09r mialem z08 byly wieksze lusterka te sa nizsze jakos tak oooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jeśli masz auto z 2010 roku, czyli mniejsze lusterka składające się do góry to tak.

Poliftowe lusterka wychodziły już 2009 roku, nie pamiętam w którym miesiącu dokładnie. To był taki mały lift, mniejsze lusterka i lampy led z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...