Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana symphony na rnse


hektor1990dzn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie mam taki problem ze mam rnse i jest podłączone gra ale nie mam podświetlenia i lacznosci z canem przez vag mam zegary vdo z dwiema kostkami pomimo ze podpiąłem cany tak jak były w starym radiu nadal nie mam łączności i nie wiem gdzie mam szukać problemu auto to 99 na szybach zarejestrowany jako 2000 maj mimo ze mam cany to nie wiem gdzie wzbudzić podświetlenie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj coś kręcisz - masz zegary półFIS? co to znaczy że podpiąłeś się tak symphony - to znaczy gdzie? 

Symphony w tym roczniku komunikuje się z zegarami po szynie 3LB ( ena data clock )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie o to mi chodziło że ściemniasz tylko do końca nie wiesz co jak powinno być podpięte  - możesz odpowiedzieć na pytania które zadałem? 

Edytowane przez Banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pół fis a rnse podpiąłem pod zasilanie ze starego schematu a tu gdzzie can podpiąłem cany i nie działa podświetlenie i nie wiem co mam zrobić nie patrz na kropki bo to kropki dla mnie ;)

C55D71D8-3C8B-4904-BAE4-1D7E88BEF920.jpeg

Edytowane przez hektor1990dzn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cany w półFisie sa podpiete pod zielona wtyke ( nie pamietam z głowy chyba pin 22 i 23 w rozpisach can convieniemce ) - ale to działa w licznikach półfis polift c5 ( w tych z b5 i c5 do 2001 nie udało mi sie zmusić do współpracy , licznil nie przygotowany bo nie było wtedy radia które by to wymagało )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit - zdublowalo mi post

Edytowane przez Banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zejdźmy na ziemie mam dwie kostki zielona i niebieska i cany tez są bo jest para skręconych kabelków i co mam zrobić żeby to podświetlenie wzbudzić ewentualnie chyba jest tez jakieś ominięcie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja pisze serio - te cany co sa w zidkonej wtyce to can powetrain - tylko do komunikacji ecu - zegary - esp/abs  - tam podswietlenia nie bedzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...