Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tempomat Prośba o analizę


Bittern

Rekomendowane odpowiedzi

Tempomat mi nie działa więc zacząłem szperać i z tego co mi wychodzi to chyba czujnik położenia pedału sprzęgła jest walniety, ale nie jestem tego taki pewien. W polu nr2 jest 00101100 a w nr4 jest 10000001

Czy mam rację? 

W polu nr 6 jest bit "1" czyli sprzęgło wciśnięte i nie zmienia się po naciśnięciu pedału, a tak chyba nie powinno być? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego mam ten sam problem, załorzyłem też osobny wątek na to i dopisałem sie do tematu "Najczęstsze problemy po swapie skrzyni z Multitronic na manual 1.9 TDI" bo okazało się że miałem takiego swapa zrobionego w przeszłości o czym nie wiedziałem... Niestety żaden z kolegów również nie odpowiedział.... :( powiedz rozwiązałeś może ten problem??? będę wdzięczny za wskazówki, dodam że przewód do ECU sprawdzilem ostatnio (nie przerwany = przewodzi) oraz sprawdziłem przewód do czujnika hamulca także sprawny. Przewody podłączone prawidłowo.... nie wiem czy czegoś nie przekodowali jeszcze (bo kilka rzeczy zapomnieli przekodować jak np. Licznik, PDC i kierownice) czy przewód od białej wtyczki pod ECU który idzie do samego ECU nie jest uwalony...
tutaj zauważyłem że w blocku 022 w polu 1 powinno być 0.0 :

u mnie jest 9.0 ale nie jest wytłumaczone jakie wartości za co odpowiadaja i nigdzie nie moge na necie znaleźć tego opisu :(

wielkie dzieki za wszelką pomoc

Edytowane przez Maaaniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...