Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Emulator zmieniarki (cyfrowa zmieniarka)


Bambr97

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam Audi A4 B7 z radiem BNS 5.0 (te które wyswietla wszystko na czerwono). 

Na internecie znalazłem coś takiego :

https://allegro.pl/new-zmieniarka-mp3-sd-usb-vw-audi-seat-skoda-8gb-i5817485080.html?reco_id=41723f12-bcc7-11e8-ad8d-000af7f63470&bi_s=archiwum_allegro&bi_m=reco&bi_c=Product&

Pytanie brzmi. Czy to co podałem wyżej wymaga ori zmieniarki Audi? - bo takowej nie mam na wyposażeniu. Czy radia z góry wychodzą ze złączem na zmienirakę nawet jeśli tej zmieniarki na pokładzie nie ma?

Wiem, że wyjąć radio sprawdzić - nie mam kluczy do radia to raz, a dwa może już ktoś się z tym bawił i ma jakieś doświadczenia :)?

Edytowane przez Bambr97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam yatour wystarczy, tylko podaj numer radia zebys dostał dobrą kostkę. Jednak jeżeli nie masz zmieniarki w radiu prawdopodobnie będziesz musiał ja aktywować vagiem, niech mnie ktoś poprawi jeżeli sie mylę ;)

Mialem dwie takie zmieniarki w poprzednich autach. Teraz poszedłem na łatwiznę i zakupiłem sobie Xiaomi Roidmi, nie chciało mi sie bawić z wyciąganiem radia wpinaniem zmieniarki i zrzucaniem muzyki na kartę zwłaszcza ze korzystam głownie ze streamingu wiec używałbym aux a to prawie ta sama jakość co Roidmi.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mordeliuss napisał:

Sam yatour wystarczy, tylko podaj numer radia zebys dostał dobrą kostkę. Jednak jeżeli nie masz zmieniarki w radiu prawdopodobnie będziesz musiał ja aktywować vagiem, niech mnie ktoś poprawi jeżeli sie mylę ;)

Mialem dwie takie zmieniarki w poprzednich autach. Teraz poszedłem na łatwiznę i zakupiłem sobie Xiaomi Roidmi, nie chciało mi sie bawić z wyciąganiem radia wpinaniem zmieniarki i zrzucaniem muzyki na kartę zwłaszcza ze korzystam głownie ze streamingu wiec używałbym aux a to prawie ta sama jakość co Roidmi.

To ciekawe wyjście. Jak z jakością dźwięku? Nie ma jakichś zniekształceń, szumów itp? Testowałem sobie zwykły transmiter FM z mediaexp.. Są jakieś szumy podczas zmiany utworu no i jakość jest dość słaba.. A jak w przypadku tego roidmi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szumów jakichkolwiek brak, szczerze nie zauważyłem różnicy miedzy aux a Xiaomi. Polecam go w 100%. Tez mialem kupic yatoura i nie chodzilo o to ze poziom polki cenowej 70 zł a 250 to różnica tylko raczej o kłopotliwosc ze zgrywaniem co chwile nowej muzyki itp. A tak łącze telefon z BT i po problemie :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Mordeliuss napisał:

Szumów jakichkolwiek brak, szczerze nie zauważyłem różnicy miedzy aux a Xiaomi. Polecam go w 100%. Tez mialem kupic yatoura i nie chodzilo o to ze poziom polki cenowej 70 zł a 250 to różnica tylko raczej o kłopotliwosc ze zgrywaniem co chwile nowej muzyki itp. A tak łącze telefon z BT i po problemie :)

Wlasnie sobie zamówiłem. Prawdopodbnie trzebaby to aktywować przez obd tak jak wspominałeś a to dodatkowe koszta bo nie mam nikogo znajomego kto by to "ogarniał", więc sam yatour + obd to wyjdzie gdzies 300zł a 70 no to spora różnica. Przetestuję i zobaczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem moge polecić ;) Zwlaszcza ze na roznych aledrogo czy zagranicznych serwisach mozna go wyrwac za 50 zł nawet.

Ja jestem mega zadowolony, wiadomo ze nie jest to jakość CD ani MP3 ale muzyka da sie sluchac z przyjemnościa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...