Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana turbiny


kamilm123

Rekomendowane odpowiedzi

Moje turbo zaczyna się kończyć i teraz mam pytanie. Czy Oddać je do regeneracji czy wymienić na inne już zregenerowane? Przykładowo na stronie genesisturbo jest turbo zregenerowane z BEXa za 800zł i swoje muszę oddać. Ma to sens? Czy lepiej oddać moje turbo i chcieć z powrotem to samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się na tą ofertą: http://genesisturbo.pl/genesisa4-18-t/363-turbo-audi-a4-18t-b6-190-km-bex-53039880073.html
Jest to turbo zregenerowane do BEXa, podobno pasuje P&P do BFB. Chyba je kupię zwłaszcza, że do BFB u nich jest w tej samej cenie. No i 24 miesiące gwarancji. 
Na allegro też z BEXa za 700 jest regenerowana.

Edytowane przez kamilm123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

    Różne opinie w necie na temat tego Zakładu.... choć z każdym miesiącem swojej działalności bardziej pochlebne.  Również  miałem dylemat jak założyciel wątku ostatecznie kupiłem większe turbo to B5  właśnie w GENESIS od roku turbo od AWX jeździ w wspomnianej b5 skręcone na około 160KM i nie mam z nim problemu.

Należy nadmienić, że trzeba spełnić szereg wymogów montażu turbo, aby ewentualna gwarancja została uwzględniona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniał będę sam więc nie będę robił byle jak. Oczywiście będzie zrobione to zgodnie ze sztuką. Chodzi mi tylko czy faktycznie porywać się na turbo z bexa czy zostać przy takim samym co mam? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob hybryde z tego co masz na przyszłość  będzie zapas...

Edytowane przez wesz82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popytaj tutaj chłopaków.

Znam gostka co robi takie coś ale nigdy nie pytałem o pb bo nie było potrzeby.

Może ktoś z forum ma kogoś obcykanego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A hybryda lepsza niż turbo z bexa?

Cena za hybryde gość powiedział 950zł.

Edytowane przez kamilm123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie celujesz w moce powyżej 230 km to na huk Ci hybryda? Poza tym jej koszt jest co najmniej 2x taki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup z bexa i będzie git. Jeszcze będziesz miał trochę zapasu jak Ci się coś odmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, przem8 napisał:

Kup z bexa i będzie git. Jeszcze będziesz miał trochę zapasu jak Ci się coś odmieni.

Ale czy da się kupić dobrze zregenerowane turbo z bex za 800 PLN, trudno mi w to uwierzyć. No chyba że oddasz w zamian też bex z niepopękaną stroną gorąca ? raczej nie będą chcieli takiego deal że kolega odda z bfb a dostanie w tych pieniądzach z bex.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem że cena faktycznie jakaś taka podejrzana, 800zł. to prawie jak darmo, no chyba że to taka firma regeneracyjna na 2000km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, kamilm123 napisał:

A hybryda lepsza niż turbo z bexa?

Cena za hybryde gość powiedział 950zł.

Który gość powiedział, że 950zł za hybrydę i z tej Twojej k03?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu niby mało 800 zł? Popatrz na allegro na turbiny o tym numerze 53039880073. Ceny wahają się od 700 zł do 1300 zł w zależności czy korpus jest nowy czy regenerowany. 

A z tą hybrydą może coś namieszałem bo dzwoniłem do gościa i mówił, że zwykła regeneracja tej co mam kosztuje 700 zł, później coś mówił, że 950 zł i to ludzie najczęściej wybierają. Coś o stage 1 mówił, że 1300zł itp.

Edytowane przez kamilm123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...