Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

• Odpowiedzi 415.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Jak w temacie założyłem konto gdyż stałem się szczęśliwym posiadaczem a4 b7 z silnikiem 1.8T 163km w sedaniku :)

Mam pewne pytanko i zaraz zacznę sobie szperać, pozdrawiam wszystkich plus moja ślicznotka ;)42236106_447274785797452_5703375445605482496_n.jpg

,,,

Dzień dobry cześć i czołem :) to już chyba gdzieś było ;)

Jestem świeżym użytkownikiem marki. Mam nadzieję ze bede z niej zadowolony. Jak na razie ciesze sie udanym zakupem. Jakby ktoś miał jakieś dobre złote rady na temat a4 b7 avant 1.8t BFB to ja chetnie wysłucham. :)

Pozdrawiam wszystkich dobrych ludzi :)

Hej,

Witam wszystkich, nazywam się Marcin i przymierzam się do zakupu kolejnego auta z kolei. Po Hondzie Accord, która wczoraj odjechała w blasku ulicznych lamp, przyszła pora chyba na A4 ;)

,,,

Witam dzień dobry :D Jestem nowy na forum i od nie dawna posiadaczem Audi A4 B5 i liczę że znajdę dużo ciekawych rzeczy o tym samochodzie tutaj na forum :D

Witam.

Jestem Maciek i jestem z Jaworzna (woj. Śląskie). Od niedawna jestem posiadaczem Audi A4 B6 1.8T AVJ. Dołączyłem do was bo wiem, że można zawsze liczyć na waszą pomoc. Mam też nadzieję, że dam coś od siebie i może też będę w stanie coś pomóc.

Cześć,

Mam na imię Mirosław, pochodzę z Krosna (woj. podkarpackie).

Niedługo stanę się szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B6. Jako nowy uzytkownik chciałem powitać wszystkich miłośników tego ponadczasowego samochodu ?

Cześć wszystkim !!!

Od niedawna stałem się posiadaczem a4 b7 1.9TDI (BRB) - przesiadka z golfa 3 1.9D (64km) mam nadzieję że będę śmigał równie bezawaryjnie co golfikiem.

Pozdrawiam .