Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie poduszki silnika wybrać ? AJM


Patryk95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .Do swojego AJm-a założyłem poduszki silnika marki Febi,po wymianie auto strasznie drży ,widać to zwłaszcza po kierownicy.Wymieniałem je z tego względu bo podczas ruszania było charakterystyczne szarpnięcie tak samo jadać z równą prędkością i gwałtowanie dodajac gazu czuć ,że auto w tym momencie szarpie .Jeździ się tak mało komfortowo,zwłaszcza po mieście,każde ostrzejsze dodanie lub puszczenie gazu powoduje właśnie dość mocne szarpnięcie .Na chwile obecną nie dość ,że nie pozbyłem sie starego problemu to powstał nowy .Auto strasznie drży .Może ktoś polecić coś sprawdzonego i nie za miliony ?Z góry dzięki  za odpowiedz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milion razy było na forum, że do TDI tylko ORI... albo nowe albo używki w dobrym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori to raczej ciężki temat ,w okolicznych sklepach ,hurtowniach org AVON nie maja dostępnego a w ASO pewnie cena zabije a nie chce ładować Bóg wie ile w te poduszki ,może ktoś miał coś innego wsadzonego i sprawuje sie dobrze,ewentualnie jakby ktoś podzielił sie jakimiś namiarami na nowe AVON w rozsądnej cenie to będę bardzo wdzieczny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o poduchy pod silnik TDI to nie ma kompromisów. 

Wyskakujesz z kasy kupując je w ASO albo używane sprawne Ori używki.

Edytowane przez Hezen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie ten sam problem, przy wymianie mechanik pytał jakie, powiedziałem że najlepsze jakie są to dostałem Febi. Samochód pracował jak traktor Władimirec, nie było innego wyjścia jak zakupić nowe w ASO inaczej znienawidziłbym ten samochód. Z tego co pamiętam to w Krakowie w ASO komplet kosztował chyba 1050zł i czekałem tydzień na sprowadzenie. Innej opcji nie ma po prostu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...