Skocz do zawartości
IGNOROWANY

hidserwis.pl - Jaka alternatywa ?


marec-ki

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie szukam sprawdzonej i poleconej alternatywy dla hidserwis.pl

Na forum wielokrotnie ten serwis przetwornic był polecany ale za chiny ludowe nie mogę się tam dodzwonić. Od ponad tygodnia dzwonię po 5 razy dziennie i d..a. Raz mi przysłał SMSa że oddzwoni i nie oddzwonił. Na maila też nie odpisał. A pilnie chcę przed jesienią zregenerować przetwornice i wrócić do ksenonów.

PS. Z przeróbki u Qwertego byłem zadowolony kilka miesięcy. Ogólnie nie polecam jego przeróbek ! Straszna tandeta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marec-ki napisał:

PS. Z przeróbki u Qwertego byłem zadowolony kilka miesięcy. Ogólnie nie polecam jego przeróbek ! Straszna tandeta. 

Dlaczego ? Coś więcej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Przeróbka miała trwać kilka dni a czekałem bodajże 3 tygodnie. W pewnym momencie przestał się nawet odzywać.

2. Jak lampy przyszły to z wadą. Jedna lampa ZAWSZE po włączeniu świateł z zegarkiem w ręku gasła po 7 sekundach. Po ponownym włączeniu było ok. Po paru tygodniach taki sam objaw pojawił się na drugiej lampie.

3. Od samego początku lampy parowały od wewnątrz. Qwerty twierdził, że taki stan potrwa kilka dni bo klej jeszcze nie związał. Strasznie długo wiąże ten klej bo do dziś dnia.

4. Dodatkowo stopiły się koncówki soczewek. Może tak ma być a ja się nie znam ale szczerze wątpię. Teraz otwór w który wchodzi żarnik jest 2 razy większy niż był. 

 

Odnośnie punktu 2. Dzwoniłem od razu do niego to powiedział, żebym odesłać lampy. Problem polegał na tym, że nie mogłem zaryzykować ponownego czekania na ich zwrot bo auto było mi już potrzebne do jazdy. Zaproponowałem mu że jak będę u teściów w Augustowie (a to tylko 30km od Suwałk) to zajadę do niego osobiście. Zgodził się. W okresie tych kilku miesięcy od przeróbki lamp, u teściów byłem kilka razy ale jego dziwnym trafem nigdy nie było w Suwałkach. Wcześniej nawet uprzedzałem go że jadę do Augustowa i miał być u siebie. Jak już w końcu szlag trafił jedną przetwornicę to powiedział coś co mnie rozłożyło na łopatki. 

"Teraz ciężko jest mu znaleźć przetwornice D4S i żebym szukał na własną rękę" - okazało się że ja miałbym płacić za podmianę tych felernych od samego początku przetwornic !!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za namiar.

Udało mi się dodzwonić w końcu do hidserwis i jeszcze jakiegoś innego serwisu. Jeżeli faktycznie Qwerty wstawił mi przetwornice Koito to naprawa niemożliwa.

Ale odezwę się do Arcziego z zapytaniem co dalej warto z tym zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...