Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BNS 5.0 w b6 - kodowanie i adaptacja


UnknowUser

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Mam problem z dźwiękiem w przednich głośnikach. 

Otóż przerzuciłem się z radia concert 2 na BNS. Zrobiłem wszystko wedle wątków na tym forum. Wszystko ładnie siedzi. Pin k-line został przerzucony w odpowiednie miejsce oraz pin 15 z 16 zmostkowany. Radio działa z kluczyka wyświetla na fis informację i mam połączenie z Vcds, ponadto dołożyłem sobie auxa którego zakodowałem i działa.

Posiadam standardowe nagłośnienie ( bez bose) a więc wzmacniacz z tuba w bagażniku który ogarnia mi dźwięk na tyle a radio powinno rzucać dźwięk na przód czego nie robi. Kompletnie nie mam już pomysłów jak to rozwiązać, sprawdzałem wszystkie piny z concerta jak są przerzucone na przejściówkę rns-e i wszystko się zgadza z schematami. Próbowałem już naprawdę dużo kombinacji z kodami w Vcds a przód dalej się nie odzywa...

Jakieś pomysły? Wspomnę tylko że jeszcze anteny nie mam podłączonej bo czekam na adapter z diveristy, ale to chyba nie powinno generować żadnego problemu. A no i na starym concercie przód gra. 

Może trzeba przeprowadzić adaptacje bns czego nie potrafię zrobić i poprostu tam nie zaglądałem bo nie wiem jak przez to przejść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba robić żadnej adaptacji jeśli masz zakodowane prawidłowo nie pod bose to musi grać jeśli nie gra wina jest w radiu

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...