Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto dla kobiety do 30 tys. zł :D


borryz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

stoję przed nie lada wyzwaniem znalezienia auta dla mojej kobiety.
Kryteria:

  • jak najnowsze, ale też nie TATA czy jakiś golas :P
  • maksymalnie bezawaryjne i tanie w eksploatacji
  • małe, ale większe niż Micra
  • najlepiej benzyna
  • max 30 tys. zł

Na razie rozglądam się głównie po aukcjach poleasingowych, z uwagi na pewny przebieg i historię auta.
Rozważam Aurisy, Fabie, Rapid, Fiesty, KIA...
Największym pytaniem pozostaje oczywiście jaki silnik wybrać.
Macie może jakieś doświadczenia  w tym segmencie? Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

Co sądzicie to tych:

https://www.master1.pl/oferta/gotowka/47196/kia/rio-1-1-crdi-m-klm?kalkulacja=------

https://www.master1.pl/oferta/gotowka/42821/ford/fiesta-1-5-tdci-trend?kalkulacja=------

Pozdrawiam,
K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zamiast leasingowych szukałbym aut z pierwszej ręki z polskiego salonu. W tej kasie jest tego multum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, pens napisał:

Kobiety - a przynajmniej te które znam, preferują mniejsze auta, czyli takie którymi można wygodnie zaparkować nawet gdy jest mało przestrzeni.

Moja potrafi parkować :D

7 minut temu, JawoR36 napisał:

A ja zamiast leasingowych szukałbym aut z pierwszej ręki z polskiego salonu. W tej kasie jest tego multum.

No na to też już się otwieram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zamiast szukać małego autka wysłać ją na kurs z jeżdżenia samochodem? :D VW UP, sam tym pociskiem jeździłem i naprawdę fajne autko. Zbierało się to, paliło mniej niż 4l, a że mam 170 w kapeluszu to miejsca nie brakowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, JawoR36 napisał:

A może zamiast szukać małego autka wysłać ją na kurs z jeżdżenia samochodem? :D VW UP, sam tym pociskiem jeździłem i naprawdę fajne autko. Zbierało się to, paliło mniej niż 4l, a że mam 170 w kapeluszu to miejsca nie brakowało.

Przecież pisałem, że potrafi jeździć... Do tej pory poruszała się Passatem, ale ten już się mocno zestarzał.
Wybór padł na małe auto bo jest tańsze, a dużego nie potrzebuje, bo ja mam kombi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vw polo, nie za duże nie za małe, kwestia gustu, ale mi się wygląd ich podoba, a i chyba opinie użytkowników też są niezłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budżet pozwala na zakup wielu ciekawych aut, ode mnie: Fiat Bravo lub bardzo dobrze w swojej klasie prowadzący się Ford Focus- podałem te auta bo do 30k masz szansę znaleźć naprawdę świeży rocznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usiedliśmy jeszcze raz do tematu, przeanalizowaliśmy nasze potrzeby, wzięliśmy pod uwagę nadciągające powiększenie rodziny oraz 340 tys. mojej A4. Ostatecznie kupiliśmy Focusa w kombi. 84 tys., 1.6 ON 95KM. Porównując z innymi autami, które oglądaliśmy to ten ma na prawdę bogate wyposażenie i myślę, że jak mu regularnie DPFa przeczyszczę to będzie jeździł :) Mam nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...