Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Wszystkich . jestem od dziś posiadaczem Audi a4 b8  2,0 tdi z 2010r.  Avant. Nie ukrywam ,ze maiłem do tej pory samochody benzyny a ostatni opel vectra gts 1,8 benzyna i teraz pierwszy raz diesla i mam ,prośbę do klubowiczów o pomoc w sprawach na co uważać oraz mam problem z komputerem bo jest w j.angielskim i nie wiem jak lub co zrobić żeby był j. polski.

,,,

witam ponownie . zakupiony a4b8 jest na felgach 16 i do tego opony zimowe ,jakie felgi(rozmiar i firma opony i rozmiar)  i opony polecacie .pozdrawiam

,,,

Hejka mam na imię Renata i mam 23 lata. Pochodzę z województwa lodzkiego,a konkretniej z małej miescnki Łask. Zawitałam tutaj dzięki mężowi, który jest fanem audi. Posiadamy Audi a4 B5.

;)

• Pomoc techniczna 1

Witam klubowiczów. Jestem ze Śląska, moja audiczka to A4B5 1.9TDi PD 2000r.

Pzdr