Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ZAkupiłem A6 C6, na tym koniec przyjemnych informacji


kriso000

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, kupiłem auto z 2007 roku, 2,4 benzyna, ze skrzynią jak pisało na otomoto tiptronic. Po dwóch dniach jazdy muszę przyznać że to wygląda mi na multitronic a nie tip... Jest jakis sposób jak to sprawdzić aby być 100% pewnym??

pomijam fakt, że wziąłem auto z komisu a dostałem umowę z danymi jakiegoś typa zza granicy, jakiś trik komisiarzy na obejście podatku?? tak btw co w sytuacji jak podpisałem taką umowę a chciałbym oddać auto?? Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Tracer39 napisał:

Jak napęd na przód to multi.

Czyli silnik musi być poprzecznie, czy wzdłużnie tez może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, kriso000 napisał:

pomijam fakt, że wziąłem auto z komisu a dostałem umowę z danymi jakiegoś typa zza granicy, jakiś trik komisiarzy na obejście podatku?? tak btw co w sytuacji jak podpisałem taką umowę a chciałbym oddać auto?? Pozdro

Jak się wszystkiego wyprą, a Ty nie masz żadnych dowodów na to że u nich kupowałeś ( screeny z ogłoszenia , zdjęcia , filmy z ich placu, świadkowie ), to ciężko będzie oddać z powrotem ....:decayed:

W ogóle kupując od firmy powinieneś dostać fakturę a nie umowę ...:whistling:

Jak masz dowody to po ich przedstawieniu myślę że chętnie przyjmą auto z powrotem, jak powiesz że zastanawiasz się nad spacerem do Urzędu Skarbowego ....:D:P:hi:

Edytowane przez piotrsob1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dane gościa z za granicy na umowie ,a kto podpisał umowę z ich strony ,czy już była podpisana in blanco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko,że mankamenty transakcji widzisz dopiero po zakupie....

Wg. mnie "ciężki" temat, bo jak wspomniał kolega powyżej kupując auto z komisu (a więc od firmy) powinieneś dostać fakturę Vat, a nie umowę i to jeszcze od obcokrajowca, czyli ewidentne ominięcie wykazania sprzedaży.

Możesz spróbować podjechać i dopytać odnośnie zwrotu,ale sukcesów nie widzę tutaj, obym się mylił.....

A już tak na marginesie, kupowałeś auto i nie sprawdziłeś co w nim " siedzi" i dopiero teraz się zastanawiasz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie numery to robią Janusze a nie jakiś komis nom chyba że komis to same Janusze..

Idz na razie na spokojnie porozmawiaj.

Jak sie nie uda to wtedy walka.

Juz sciagnij screnny z aukcji jeżeli stało to na internecie..  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, firefighter79 napisał:

jeżeli wskazówka od odrotów stoi w miejscu np. 2 tys obrotow a predkosc rosnie na bank jest to multitronic.

Jak przyśpieszam w miarę łagodnie to właśnie tak jest, a jak depnę mocniej to już obroty lecą do końca obrotomierza. W dodatku jak przełączę na ręczną zmianę biegów to na wyświetlaczu wyskakuje mi zakres biegów od 1 do 7. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...