Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Afera spalinowa


mack724

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Czy ktoś z szanownych kolegów już był na akcji serwisowej w serwisie ? Moje pytanie jest następujące czy jest to obowiązkowe? Czy jeśli tak mogę gdzieś jechać i przywrócić poprzednie ustawienia ? Jeśli nie pojadę na akcje będą np. Robić problemy na przeglądzie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to obowiązkowe w PL. W DE mówią, że będą wyrejestrowywać auta, jak ktoś nie zrobi tej akcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Hugo napisał:

Nie jest to obowiązkowe w PL. W DE mówią, że będą wyrejestrowywać auta, jak ktoś nie zrobi tej akcji. 

Dokładnie w Niemczech tak jest. Ja musiałem tą akcję zrobić, 2 godziny jeździłem na tym oprogramowaniu i odczułem różnicę, a później oprogramowanie wróciło do wcześniejszego stanu, oczywiście nie w ASO;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, mgajder napisał:

Dokładnie w Niemczech tak jest. Ja musiałem tą akcję zrobić, 2 godziny jeździłem na tym oprogramowaniu i odczułem różnicę, a później oprogramowanie wróciło do wcześniejszego stanu, oczywiście nie w ASO;)

Dużo Cię kosztowało powrót do starego oprogramowania??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, mack724 napisał:

Dużo Cię kosztowało powrót do starego oprogramowania??

 

100€, ale w Polsce powinien to Ci zrobić każdy dobry tuner. Najlepiej jedź do kogoś sprawdzonego na odczyt mapy (i weź sobie ją na USB dla bezpieczeństwa) później do ASO na aktualizację i wtedy do tunera na wgranie starego.

Jeśli nie ma nadal obowiązku to bym na Twoim miejscu dobrowolnie tego nie robił. Ja czekałem 2.5 roku, dostałem 4 listy od audi i zrobiłem dopiero wtedy jak mi podali datę kiedy auto zostanie wyrejestrowane jeśli nie zrobię aktualizacji.

Poza tym w moim otoczeniu są osoby które zrobiły aktualizację, narzekają na pracę silnika, spalanie a w paru przypadkach EGR padł po paru tygodniach od aktualizacji, czyżby przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mgajder napisał:

100€, ale w Polsce powinien to Ci zrobić każdy dobry tuner. Najlepiej jedź do kogoś sprawdzonego na odczyt mapy (i weź sobie ją na USB dla bezpieczeństwa) później do ASO na aktualizację i wtedy do tunera na wgranie starego.

Jeśli nie ma nadal obowiązku to bym na Twoim miejscu dobrowolnie tego nie robił. Ja czekałem 2.5 roku, dostałem 4 listy od audi i zrobiłem dopiero wtedy jak mi podali datę kiedy auto zostanie wyrejestrowane jeśli nie zrobię aktualizacji.

Poza tym w moim otoczeniu są osoby które zrobiły aktualizację, narzekają na pracę silnika, spalanie a w paru przypadkach EGR padł po paru tygodniach od aktualizacji, czyżby 

Dzięki kolego za pomoc ;);) jak mnie zmusza zrobię tak jak piszesz ;) Jeszce raz dzięki i pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...