Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Włączający się alarm


koniczyniastaa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem. Od wczoraj w moim Audi A4 B6 Avant co jakiś czas samoczynnie włącza mi się alarm, ale tylko dźwiękowy, kierunkowskazy nie mrugają. Wyje przez kilkanaście sekund i przestaje i tak co jakiś czas. Niestety wczoraj cały  dzień padał deszcz i obawiam się, że to mogło mieć wpływ na te objawy. Miał ktoś podobny problem lub domyślacie się co mogło się stać oraz jak nawet doraźne pozbyć się problemu, bo domyślam się, że w nocy może to być upierdliwe dla moich sąsiadów ? 

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez miałem problem z alarmem, u mnie był problem z czujnikiem otwarcia maski, sygnalizował otwarcie jej, należało przeczyścić styki 

Jak zostaną otwarte drzwi kluczem bez dezaktywowania alarmu pilotem, ale nie włożysz go potem do stacyjki w ciągu 60 sekund wtedy włącza się alarm.

także sprawdzaj na początek czujniki otwarcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.10.2018 o 10:26, iddle37 napisał:

Tez miałem problem z alarmem, u mnie był problem z czujnikiem otwarcia maski, sygnalizował otwarcie jej, należało przeczyścić styki 

Jak zostaną otwarte drzwi kluczem bez dezaktywowania alarmu pilotem, ale nie włożysz go potem do stacyjki w ciągu 60 sekund wtedy włącza się alarm.

także sprawdzaj na początek czujniki otwarcia

Iddle, mam podobny problem z włączającym się alarmem. Zdarzyło mi się również, że mimo zamnkniętej maski na FISIE pokazywało mi, że jest otwarta. Po kilkukrotnym trzaśnięciu maską problem zniknął ale podejżewam, że może coś nie "halo" z tymi stykami. Masz może jakąś poglądową fotę które styki ty czyściłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...