Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Światła dzienne/mijania po uruchomieniu


YOGI3000

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie przy ustawieniu włącznika świateł na 0 świecą się dzienne, przy AUTO w dzień dzienne po zmroku mijania, pozostałe ustawienia wiadomo.
Wszystko by było ok gdyby nie to, że światła zapalają się po włączeniu zapłonu i zawsze auto uruchamia się na światłach.

Proszę o pomoc w wyborze modułu który po podłączeniu uruchomi światła odpowiednie od sytuacji i ustawienia włącznika ale dopiero uruchomieniu silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak opisałeś przewidział producent, myślę że nie ma co się tym przejmować i niepotrzebnie kombinować w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko producent chyba nie przewidział że przy ustawieniu AUTO w dzień uruchamia się silnik na światłach dziennych a w nocy na mijania. W zimę prawie zawsze będzie się uruchamiać na światłach mijania. Szkoda akumulatora. Chciałbym ustawić na AUTO i nie pstrykać za każdym razem włącznikiem, bo po to chyba ta opcja jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście lepiej jakby się uruchamiały po zapaleniu silnika, u mnie jednak auto jeździ ze światłami trybie auto od nowości przez cały rok i jeszcze siedzi fabryczny akumulator , wychodzi więc że nie dostaje tym tak bardzo po tyłku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy kto ile i jak jeździ. Jak więcej po mieście to aku nie zdąży się doładować po ciężkim odpalaniu na wszystkich światłach, radio itp. W B6 miałem moduł który uruchamiał światła po uruchomieniu silnika. Tylko tam nie miałem włącznika z AUTO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy, bo wyjdzie jak na złość.. głównie po mieście jeżdżę ? Tylko start-stop wyłączyłem, bo mnie to denerwowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, l2k2 napisał:

Bez urazy, bo wyjdzie jak na złość.. głównie po mieście jeżdżę ? Tylko start-stop wyłączyłem, bo mnie to denerwowało.

Ja jak bym miał to bym wyłączył ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...