Nowicjusz - wątek powitalny

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,

Witam jakiś rok temu kupiłem Audi A4 3.0 ASN. Pojezdzilem 3 miesiące i pierwsze usterki.

1.Uciekajacy płyn chlodniczy.(nie było wiadomo gdzie)

2.Wypadanie zapłonu na 5tym cylindrze.

Więc czytając forum szukałem mechaników zachodniopomorskie Kołobrzeg.

Nie znalazłem nikogo kto by chciał i umiał obsłużyć ten silnik. Więc wziolem kupiłem blokady i rozebralem głowice. Pytanie czy dół ruszać też tzn. Czy tulejowac tuleje na Żeliwne. I czy kolega z Forum by mi zrobił i za ile. Pozdrawiam

Jak sama nazwa wskazuje, tutaj się tylko witamy. Od pytań są odpowiednie działy na forum technicznym.

,,,

Siemka, jestem Damian, woj. lubelskie. Nie sugerować się na razie profilem, bo dopiero rozglądam się za A4 :)

Poszukuję A4 B5 lub B6, ale to już napisałem tam gdzie trzeba :P

Edytowane przez dees37