Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4b5 1,8T AJL nie pasuje koło zębate do nowego paska rozrzadu


Adamoss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. 

Więc tak zakupiłem cały zestaw rozrządu w ASO do mojego 1,8t i mechanik który to składa ma problem bo po założeniu nowego koła zębatego(bo stare ma już trochę ścięty klin) i założeniu zestawu rozrządu pasek źle leży na tych zębach od tego nowego koła zębatego podobno nie można kupić innego. Możliwe jest coś takiego? Widziałem w jakimś sklepie internetowym że są takie z 22 zębami i 26 ale ta druga opcja jest nie dostępna co z tym zrobić.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Adamoss napisał:

Witam wszystkich. 

Więc tak zakupiłem cały zestaw rozrządu w ASO do mojego 1,8t i mechanik który to składa ma problem bo po założeniu nowego koła zębatego(bo stare ma już trochę ścięty klin) i założeniu zestawu rozrządu pasek źle leży na tych zębach od tego nowego koła zębatego podobno nie można kupić innego. Możliwe jest coś takiego? Widziałem w jakimś sklepie internetowym że są takie z 22 zębami i 26 ale ta druga opcja jest nie dostępna co z tym zrobić.?

kolego do AJL z etki wychodzi ze koło ma ten numer 027105263B czyli 26 zębów  

z tego co wiem to akurat 26 zębów nowe jest bardzo ciężko dostać wiec raczej zostaje tylko używka w dobrym stanie 

Edytowane przez dawid221
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dawid221 napisał:

kolego do AJL z etki wychodzi ze koło ma ten numer 027105263B czyli 26 zębów  

z tego co wiem to akurat 26 zębów nowe jest bardzo ciężko dostać wiec raczej zostaje tylko używka w dobrym stanie 

Czyli mechanik miał rację że szukał używki. W sumie to w ASO mi powiedzieli że cześć nie produkowana, to myślałem że zamienniki napewno jakieś na rynku są, a tu kupa. 

Dziękuję za pomoc kolego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może podpowiecie jak rozwiązać problem braku dostępności tego koła na rynku, może zmiana (podmianka) kompletu (oba koła i pasek z innego silnika). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...