Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto się cofa na górce


Nikitaa2121

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie,

jako, że jestem kobietą to proszę wyrozumiałość. Postaram się wyjaśnić moj problem tak jak potrafię. Mam Audi A4 B8 rocznik 2008, automat. Mam pewien problem z tym autem ponieważ gdy stoje na stromej górce i się zatrzymam to w momencie gdy chce ruszyć i puszczam hamulec auto mi się cofa:( tak jakby nie miało żadnej siły aby ruszyc do przodu ani chociaż zatrzymać auta w tym samym miejscu żeby nie zjeżdżało. Raz nawet miałam sytuacje ze silnik mi zgasł kiedy próbowałam dodać gazu żeby ruszyc. Jeździłam wczesniej rowniez innym audi w automacie i nigdy mi silnik nie zgasł dlatego tym bardziej jestem w szoku. Czy ma ktoś jakis pomysł co to może byc? Czy powinnam się udać do autoryzowanego serwisu Audi ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

na 99% obstawiam jakąś awarię skrzyni; samochód nie powinien się cofać na wzniesieniu do tyłu.

Są jakieś błędy w kompie ? Tryb awaryjny skrzyni ?

Do autoryzowanego serwisu Audi to niekoniecznie, ale do kogoś kumatego od skrzyń automatycznych na pewno warto się wybrać.

Pozdrawiam

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie ma żadnego błędu w kompie. Wszystko jest ok. A jeszcze dodam ze jak zatrzymam się na górce i dodaje gazu to tez nie chce ruszyc do przodu, dopiero jak wcisnę prawie na maxa gaz aż wyje  to coś chwyci ale wtedy jest takie ostre wyrwanie auta do przodu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit: pojechałam do innego mechanika i podłączył pod swój komputer. Wyskoczył błąd na skrzyni biegów, coś z kontrolą prędkości, dokładnie nie pamietam. Skasował mi ten błąd ale auto nadal się cofa w momencie kiedy puszczam hamulec stojąc na górce i chce dodać gazu. Łapie dopiero pod sam koniec z ostrym wyrwaniem do przodu:( albo dusi się i gaśnie

 

 

No wlasnie nie ma żadnego błędu w kompie. Wszystko jest ok. A jeszcze dodam ze jak zatrzymam się na górce i dodaje gazu to tez nie chce ruszyc do przodu, dopiero jak wcisnę prawie na maxa gaz aż wyje  to coś chwyci ale wtedy jest takie ostre wyrwanie auta do przodu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...