Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampy a4 b5


ZdzisiuRS4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chcę wymienić sobie reflektory w mojej a4. Słyszałem, że to forum zawsze dobrze doradzi, więc proszę o pomoc w wyborze lamp.

Znalazłem coś takiego:

https://allegro.pl/lampy-reflektory-audi-a4-b5-94-98-tuning-ringi-fk-i7572429899.html

Tak wiem, wiem allegro+tuning :D 

Ale może akurat ktoś z Was takie posiada i jest zadowolony, jeśli tak, to czy świecą one dobrze i podejdą do mojej a4 bez przeróbek?

Słyszałem, że oryginalne lampy z po lifta/lifta trzeba jakoś przerabiać, ale nie wiem ile w tym prawdy, nigdy nie miałem takich w rękach. A jeśli podejdą, to mógł bym prosić o jakiegoś linka do owych lamp?

Spryskiwaczy nie mam, więc muszą być ledowe.

Audi a4 b5 I 96r I 1.9TDI I Nie Quattro

Liczę na konkretne odpowiedzi, chodź te głupie też mogą być, zawsze to weselej :D

Pozdrawiam cieplutko!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, ZdzisiuRS4 napisał:

Spryskiwaczy nie mam, więc muszą być ledowe.

 

... halogenowe. W tym wypadku tylko te są legalne :)

Co do tych z linku, nie niszcz wyglądu a4ki tym czymś :(

Edytowane przez Undisclosed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.10.2018 o 16:09, ZdzisiuRS4 napisał:

Chcę wymienić sobie reflektory w mojej a4. Słyszałem, że to forum zawsze dobrze doradzi, więc proszę o pomoc w wyborze lamp.

Forum coś doradzi, ale też może skrytykować :P 

Jeżeli Ci się podobają takie lampy to kupuj. Twoja kasa, Twoje auto a nam nic do tego. Jeżeli jednak zależy Ci na opinii Forumowiczów.... to według mnie tego typu lampy pasują bardziej do BMW niż do A4 B5.

Zastanów się może nad lampami poliftowymi. Przeróbka (wycięcie kawałka błotnika i przeróbka wtyczek) jest opisana na forum krok po kroku. Jeśli uważasz, że sobie nie poradzisz lub po prostu nie masz czasu na zabawe to załóż sobie dzielone S4. Ja założyłem sobie dzielone DEPO wzór S4. Dzięki temu nie musiałem niczego ciąć a cła wymiana zajęła mi 30-40 minut. Jeśli chcesz to jutro zrobię fotę jak to wygląda u mnie na aucie.

Przykładowa aukcja:

https://allegro.pl/reflektor-lampa-przod-prawa-audi-a4-b5-94-99-i7563107360.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2018 o 20:24, Pablo1809 napisał:

Ja założyłem sobie dzielone DEPO wzór S4. Dzięki temu nie musiałem niczego ciąć a cła wymiana zajęła mi 30-40 minut. Jeśli chcesz to jutro zrobię fotę jak to wygląda u mnie na aucie.

Pierwotnie miałeś Valeo czy Bosch? i czy musiałeś coś kombinować z manetką świateł? Bo podobno po przejściu z H4 na H7 są jakieś komplikacje. Jeśli to nie problem, to poproszę o fotkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Arek8888 napisał:

Pierwotnie miałeś Valeo czy Bosch? i czy musiałeś coś kombinować z manetką świateł? Bo podobno po przejściu z H4 na H7 są jakieś komplikacje. Jeśli to nie problem, to poproszę o fotkę :)

Pierwotnie miałem BOSCH na H7 + H7 i przeciwmgielnym na H1. Teraz mam soczewkowe dzielone też na H7.

Z tego co kojarzę, to trzeba chyba zamienić pin we wtyczce - banalnie prosta operacja. Opis jest gdzieś na forum. Na szczęście nie musiałem kombinować z pinami. Fotkę wstawię na forum dziś lub jutro.

EDIT

A tak to wygląda na aucie. Fotka zrobiona godzinę temu :)

20181009_192216.jpg

Edytowane przez Pablo1809
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie.

Po co chcesz zmienic lampy?

Dla wyglądu czy moze juz te nie daja rady??

Tu troche mozna poszalec.powiedzmy od ok 350 za komplet fl a jak dasz je do zrobienia na bixy itd to cena przebije rok bitwy pod Grunwaldem...

Moim zdaniem lampy typu engel ringi i inne blogie wynalazki mozna sobie odpuscic ale to Twoj cyrk i Twoje malpy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...