Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Premiera konkurenta A4 B9 czyli nowe BMW serii 3.


Ogi

Rekomendowane odpowiedzi

Zaprezentowano nowe BMW serii 3:

Film: 

 

Opis/Zdjecia: https://autokult.pl/32204,premiera-nowego-bmw-serii-3-z-siodma-generacja-mozesz-juz-porozmawiac

 

Jak dla mnie rewelacja, podoba mi się wyraźna zmiana w wyglądzie w stosunku do poprzednika, linia jak dla mnie najładniejsza z pośród A4, Merc C-klasy i własnie nowej BMW 3. Środek też bardzo fajny ( fotele! ), nie podobają mi się cyfrowe zegary, design Audi ładniejszy i generalnie w BMW zostałbym przy standardowych +10,2 calowy wyświetlacz multimedialny. Mam nadzieję że nie zrezygnują z silnika 3.0 biturbo diesel. Generalnie zapowiada się kawał bardzo fajnego samochodu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie tył bardzo podobny do B9 co zaskakuje.  Wnętrze mocno ascetyczne i jak dla mnie wyświetlacz środkowy jest przesadzony(wielkość). Kto co lubi ale za pewne prowadzi się perfekcyjnie i intuicyjnie jak większość BMW. Wnętrze B9 jak dla mnie rozkłada konkurencję totalnie. Oczywiście nie podstawowe:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam odwrotne wrażenia, wnętrze A4 B9 a dokładniej mówiąc jego wykonanie i materiały są moim zdaniem gorsze niż w A4 B8, sam design jest ładny ale na żywo traci. Design nowego BMW mi bardziej leży, ekran środkowy duży dlatgo osobiście bym został przy standardowych anologowych zegarach ( te multimedialne jakos dziwnie w BMW wygladaja ), no i w BMW ten srodkowy wyswietlacz jest zdecydowanie lepiej wkomponowany w deske niz pseudo tablet w A4. 

 

Filmik porównujący A4 B9 z nowym BMW 3 :

https://www.youtube.com/watch?v=wdZWmLqOTWw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety Audi zaczyna mocno odstawac od konkurencji jezeli chodzi o design. Oczywiscie tyczy sie to calej grupy VAG, ze kazda kolejna generacja wyglada tak samo jak poprzednia i niby mawiaja ,ze lepsze jest wrogiem dobrego no ale bez przesady. Zaczyna juz smierdziec padlina. Wlasciwie dla laika ciezko sie polapac czy ktos ma nowe czy 10 letnie auto by wygladaja prawie identycznie... A ten srodek w B9 bylby ok gdyby nie ten zajeb** spier*** kratka nawiewu idaca przez cala deske - ma sa kra ... Ta nowa 3 na propsie.

BTW nowe Q8 kolejna porazka stylistyczna masakra komus to sie podoba ? serio ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 @KubiaK z gustem jak z tyłkiem...każdy ma własny. Jednym się podoba, a innym nie. 

B10 będzie ładne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było że wszystko od Audi ostatnio jest Beeeee :D to nowa Q3 zrobiła na mnie bardzo bardzo bardzo pozytywne wrażenie ( jest dużo fajniejsza niż BMW X2 nie wspominajac o tym potworku od mercedesa ) i prawdopodobnie zawita jako samochód na co dzień dla żony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie ładne??Z przodu znowu biedny Mc Pherson,bida aż piszczy.Nic nie jest takie na jakie wygląda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.05.2019 o 19:03, aprox99 napisał:

Będzie ładne??Z przodu znowu biedny Mc Pherson,bida aż piszczy.Nic nie jest takie na jakie wygląda!

Nie wiem jakie rozwiązanie zawieszenia zastosowali ale co jak co ale na zestrojeniu zawieszenia to BMW się zna, choć jak widzę masz inne zdanie i lepsze o tym pojęcie niż oni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojęcia nie mam ale f31 to ponton, tyle na temat a szpan autem mnie nie interesuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, aprox99 napisał:

Pojęcia nie mam ale f31 to ponton, tyle na temat a szpan autem mnie nie interesuje

To twoje odczucie, jednym z moich samochodów jest F31 335xd i daleko mu do pontonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miałbym wybierać tylko i wyłącznie wizualnie 0:42 , to jak dla mnie A4 ma najładniejszy ryjek :) ,ale tak jak mówicie gusty guściki :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurza w tych wszystkich nowych autach robienie bezsensownie szerokiego tunelu środkowego ograniczając tym samym miejsce na prawą nogę.

Totalna bezmyślność. Bardzo mi to przeszkadza.

Edytowane przez Emejcz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diaaaaa chodzą ploty ze to niby M3 ma być. Komuś grubo się klepka w BMW przestawiła, normalnie świńskie ryje im robią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Ogi napisał:

Diaaaaa chodzą ploty ze to niby M3 ma być. Komuś grubo się klepka w BMW przestawiła, normalnie świńskie ryje im robią. 

Z tablicą będzie ślicznie ??? 

FB_IMG_1571826573879.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrzut-ekranu-2019-11-2-o-18.20.19.png
WRC.NET.PL

Ostrzegamy, że poniższą galerię oglądacie na własną odpowiedzialność. Właśnie...

Na szczęście to tylko komputerowe przymiarki:wink4:

Edytowane przez Adam87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nerki w 7mce  :naughty:

bmw-745e-5267e.jpg
MOTO.RP.PL

Zapowiada się bardzo pracowity rok dla BMW. W roku 2019 pojawi się kilka modernizacji, nowych generacji i kilka modeli ze ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...