Skocz do zawartości
IGNOROWANY

po wymianie łożysk luzy na kołach


piotr szuster

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie.Jestem tu nowy to mój pierwszy post i z góry przepraszam jeśli zamieszczam to w złym dziale.Mam a4b5 avant miesiąc temu mechanik  wymienił mi łożyska w tylnych kołach bo huczały i wszystko było ok. Kilka dni temu wyjechałem w nierówny teren i usłyszałem dziwne chrupniecie w tylnym kole.Sprawdziłem koła mają luzy A przedtem nie było tego.Mechanik twierdzi że zamawiał łożyska dedykowane do tego modelu.Może wy panowie macie jakieś pomysł co z tym zrobic.Za wszelką pomoc dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień ponownie łożyska jesli to one chruply. I jak ktos kupuje łożyska tanie to dwa razy traci. Polecić mogę skf, wymianialen w paru A4 i żadnych problemów. Zapytaj się go jakie założył te łożyska. I masz u niego gwarancję na 2lata? więc zareklamuj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, hasahad napisał:

Wymień ponownie łożyska jesli to one chruply. I jak ktos kupuje łożyska tanie to dwa razy traci. Polecić mogę skf, wymianialen w paru A4 i żadnych problemów. Zapytaj się go jakie założył te łożyska. I masz u niego gwarancję na 2lata? więc zareklamuj 

Mechanik twierdzi że zakupił łożyska Febi ale opakowania nie widziałem 

48 minut temu, mszark napisał:

Skasować luz i obserwować.

też tak myślę A jeśli to nie pomoże no to nowe łożyska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak pozostali koledzy ale ja na temat febi łożysk mam słabe zdanie. W pracy stosowalismy kiedys to masa wadliwych i szybko padały 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...