Skocz do zawartości
IGNOROWANY

K03 przerobione na k04 hybryde jakie części ?


fenri95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w tytule turbo k03 zrobione na hybryde k04. Zrobione tylko dlatego że padło. Mam silnik avj w seri miał 150km na starej turbo  wykręcony na 190km. Przy tej turbinie + downpipe+ koncowy wydech przelot uzyskam około 210 koni bez ruszania wtrysków i intercoolera ? Nie chce się pchać w koszty a nie wiem co z wtryskami po rozmowie z tunerem mówił ze wtryski można delikatnie ciśnieniem i te 210 spokojnie dadzą rade. 2 Szkoła mówi żeby je jednak zmienić bex miał większe wtryski ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, bartez90 napisał:

Około 500zł trzeba pewnie dać.

Jeżeli będzie to komplet z BEX. Jeżeli masz odrobinę zdolności manualnych i chęci możesz zrobić to za 1/3 ceny :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtryski na bank potrzebne. A tak nawiasem co to za hybryda że tylko 210 obrobi? Zwykła k03s więcej dmuchnie. Dziwne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolegi po prostu turbina mi padła regenerując przyszedł pomysł zeby delikatnie zwiększyć 210 było by bez ruszania intercoolera tak to pewnie na 230  około wyjdzie.Cenowo czy zrobię k03s czy hybryde k04 wychodziło to samo a nie będzie umęczona. Nie chce więcej bo lpg trzyma instalacja nie wyrobi i to zwykła ośka bez quatra.:) Wtryski zamówione Bex bodajże od forumowicza .

Edytowane przez fenri95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...