Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Klosze lamp przednich BIXENON a H7


ramzes-it

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, ramzes-it napisał:

Zapytałem bo nie wiedzaiłem a Ty napisałeś co napisałeś i przez ciebie kupiłem złą lampę. Za drugim razem kupiłem dobrą, też zwykłą ale tym razem z dobrym kloszem. I teraz wiem jaka jest różnica.

A ty jak się za takiego znawcę uważasz to powinieneś wiedzieć jakie są lampy, a nie podpowiadać żle, a na koniec głupa kleisz że nie wiesz jakie kto ma auto, żenada.........

Oto cytat z poprzednich wpisów......

"(....) Powtarzam jeszcze raz - Bez problemu założysz klosz ze zwykłej lampy h7 do bixa w a4 b8 ,tak samo  jest w wersji poliftowej, i nie podważaj tego co piszę ,,bo jeśli piszę to wiem co piszę.KROPKA 

I podtrzymuję to. 

Kolego pierwsze piszesz klosze że zwykłej nie pasują  do xenona a  później piszesz że kupiłeś druga zwykłą i z tej klosz pasuje. - to wg Ciebie pasuje czy nie pasuje,  czy.moze z niektórych pasuje a z niektórych nie?

Pokaż mi owa różnicę.

Kolego jesteś taki ciemny czy udajesz?  Skąd ja mam wiedzieć  o jakich lampach krotnie mowa.(Jeśli chodzi o same napisy)  Temat otworzyłes  w dziale b8 ale nie dodałeś  że  masz b8 lift. 

Dlatego myśląc  ze masz przedlifta pisałem.ze napisy są zarówno  na  kloszu ze  zwykłej lampy  jak i bix. 

Ale jeśli  chodzi o klosze  polifta  to napisy są od wewnątrz klosza.

Ale tego  o jakie  konkretnie  lampy Ci chodzi dowiedziałem się jak wstawiłes fote .

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klosze z obu lamp zwykłych da się założyć ale klosze są różne! RÓŻNE!!! Ile jeszcze razy mam to pisać?

Widzę że za wszelką cenę chcesz mieć rację, więc przyjmij do wiadomości że się mylisz i odpóść sobie, bo się kompromitujesz. Na czarnej górnej części przedlift ma napisy, polift nie ma i to już wiadome ale prócz tego jednak oba klosze się różnią między sobą.

Tyle w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem wczesniej ze nie jestem nieomylny ale Pokaż ta różnicę ,i wtedy będzie po temacie.

Edytowane przez booolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.01.2019 o 18:00, Gwerty napisał:

Góra przedlift  a dół polift. 

Brawo kolego! A teraz konkurs, znajdż różnicę, bo są tacy co uważają że klosze są takie same......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wnikam w dyskusję między wami.  przedlift i polift to zupełnie inne lampy i klosze. 

Edytowane przez Gwerty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.10.2018 o 21:40, booolek napisał:

A powiedz mi, czym się różnią ?

Wiem że są takie same  ponieważ zajmuję się oświetleniem samochodowym i przez moje ręce przeszły dziesiątki  jeśli nie setki takich lamp.

Oznaczenie numeryczne może się różnić zwykła a xenon ,ale oba klosze są gładkie i nie ma to znaczenie.

Powtarzam jeszcze raz - Bez problemu założysz klosz ze zwykłej lampy h7 do bixa w a4 b8 ,tak samo  jest w wersji poliftowej, i nie podważaj tego co piszę ,,bo jeśli piszę to wiem co piszę.KROPKA

 

5 godzin temu, ramzes-it napisał:

Brawo kolego! A teraz konkurs, znajdż różnicę, bo są tacy co uważają że klosze są takie same......

Może czytaj uważnie, od samego początku kolega napisał poprawnie. Klosze są takie same. W przedlifcie h7 i bix to samo, polift h7 i bix również. Chyba że ktoś jest ślepym i próbuje z przedlifta do polifta przypasowac lampy. Oczywiste że są inne lampy i nie będą pasować, ale to chyba każdy widzi.. Dałeś ciała kupując lampę z przedlifta i tyle. 

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kto się skompromitował?

 ?

Edytowane przez booolek
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2019 o 12:13, booolek napisał:

I kto się skompromitował?

 ?

Dobrze się czujesz? Czy po swiętach cie przyćmiło? Przecież pisałeś że oba klosze są takie same i pasują....................człowieku ogarnij się! Jak jesteś taki fachowiec to powinienieś udzielic wyczerpującej odpowiedzi co do lifta i przed lifta, a nie pisać że są takie same...............

Takich fachowców jak ty to wszedzie jest pełno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co nie obraź sie, ale takich idiotów ???- jak ty to jednak mało.

Zadałeś pytanie czy klosze lamp przednich w wersji zwykłej h7 są takie same jak w bix. Odpowiedz uzyskałeś, a że byłeś przyćmiony już przed świętami i kupiłeś zła lampę to twój problem. Ogarnij się chłopie i odstaw używki na bok.

Gdybyś zapytał czy klosze lamp przednich zwykłego przedlifta pasują  do bix polifta (czy nawet zwykłego polifta) to odpowiedzialbym ci że nie,a ze ani czytać ani pisać  nie umiesz że zrozumieniem to twój oroblem.

Proszę moderatorów o zamknięcie tematu zanim człowiek zbłaźni sie jeszcze bardziej.

Edytowane przez booolek
  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...