Klosze lamp przednich BIXENON a H7
1 1

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanie do bardziej obeznanych w temacie, czy klosze lamp przednich zwykłej i ksenona są takie same? Z tego co mi się wydaje to tak ale wole dopytać, może ktoś z Was ma jakąś wiedzę na ten temat?

Z góry wielkie dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak.sa takie same.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 7.10.2018 o 12:30, booolek napisał:

Tak.sa takie same.

booolek proponuję Ci abyś się nie wypowiadał jak nie wiesz na 100%. Nie są takie same!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A powiedz mi, czym się różnią ?

Wiem że są takie same  ponieważ zajmuję się oświetleniem samochodowym i przez moje ręce przeszły dziesiątki  jeśli nie setki takich lamp.

Oznaczenie numeryczne może się różnić zwykła a xenon ,ale oba klosze są gładkie i nie ma to znaczenie.

Powtarzam jeszcze raz - Bez problemu założysz klosz ze zwykłej lampy h7 do bixa w a4 b8 ,tak samo  jest w wersji poliftowej, i nie podważaj tego co piszę ,,bo jeśli piszę to wiem co piszę.KROPKA

Edytowane przez booolek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podłączam się do tematu.

Szukam lampy do swojej b8 fl, (samoistnie pękł mi klosz lewej strony) może ktoś podpowie na co zwrócić uwagę przy zakupie całej lampy???

Czy lepiej jest kupić lampę zwykła pobawić się i zamienić same klosze. Słyszałem, że zakup lampy używanej nawet o tym samym nr. może różnić się kolorem leda???

Są jakieś oznaczenia na które zwrócić uwagę co do koloru LED???

Jak się sprawa ma jeśli kupię używaną lampę przełożę osprzęt czy będzie trzeba ją jakoś przyuczać, czy będzie działało po założeniu bez problemu????

Może ktoś ma takie lampy z klubowiczów???

oznaczenie mojej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Barwy leda są różne  trzeba patrzeć na  numerach,.dlatego najlepszym  rozwiązaniem będzie jak kupisz zwykłą z całym kloszem i przełożysz sobie na swój xenon , tylko musisz pamiętać o przełożeniu ramki  która jest przekrecona do klosza w xenonie  bo zwykle ich nie mają w b8 lift 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi o ten boczny tak jak by odblask? Są tam jakieś otwory montażowe czy trzeba to przerabiać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak mowie o tym odblasku na boku  tylko ,ale ogolnie to jest cala ramka  która idzie na dole klosza przykrecane na 3 srubkach. Odkrecasz z klosza  od xenona  i przykrecasz  do  klosza ze zwykłej lampy.  Otwory montażowe są także wszystko jest  p&p.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uwaga!

klosze od zwykłej lampy różnią się od klosza do xenona. Jak lampa zwykła ma napisy na czarnym błyszczącym plastiku to klosz się rożni od klosza od xenona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 15.12.2018 o 08:52, ramzes-it napisał:

Uwaga!

klosze od zwykłej lampy różnią się od klosza do xenona. Jak lampa zwykła ma napisy na czarnym błyszczącym plastiku to klosz się rożni od klosza od xenona.

Nic mądrzejszego  napisac juz nie mogłeś. 

Pytałeś czy klosze są takie same a nie oznaczenie na nich, napisałem wyraźnie że oznaczenie numeryczne  zapewne się różni  ale klosze  pod każdym innym względem są  takie same.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po raz kolejny wprowadzasz ludzi w błąd, klosze nie są takie same! Nie chodzi o oznaczenia numeryczne na lampie tylko o klosz, napisałem że lampy zwykłe które mają napisy w miejcu gdzie klosz jest czarny w górnej części (nie na lampie a na kloszu), trzeba czytać ze zrozumieniem! Ja mam dwie lampy zwykłe i jedna z nich ma inny klosz i nie jest taki sam jak od xenona, ktorą kupiłem dzięki Twojej podpowiedzi, z góry dzięki..............

Edytowane przez ramzes-it

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi