Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Kościerzyna


GILI

Który dzień lepszy?  

519 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który dzień lepszy?



Rekomendowane odpowiedzi

No i ja się wybieram. Myślałem, może jakiś wspólny przejazd zorganizować. Oczywiście jakby ktoś reflektował. :cool1: Chłopaki z Mazowsza chyba będą razem jechać, jakby się udało to można by się gdzieś w trasie spotkać i dalej grupą do Bukowiny. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć fazi suchaj jednak niedam rady jechac bo mam służbę u siebie może następnym razem ok ale dzięki za zaproszenie pozdrowienia dla wszystkich BIAŁY[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 20:45_________________________________________________widze że coś będzie w sobotę a ja jak zwykle w pracy najbliszą wolną sobotę mam dopiero 20go i 27go wtedy napewno się zjawię mam nadzieję że frekwencja będzię wyższa niż zwykle to ostatnio wyglądało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Cię wczoraj w Kościerzynie wyjeżdżałeś, z Urzędu Miasta. Jechałem busem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj niemożliwe moze było podobne do mojego bo ja byłem całą dobę w gdyni w pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe bo cisnąłem i spojrzałem w ostatnim momencie :cool1:[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 22:37_________________________________________________Dobra to zrobimy spota 20 lutego :wink4:

Może spotkamy się na parkingu, a potem przeniesiemy się do Galerii Kościerskiej jak sugerował Fazy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no też jestem za takim rozwiązaniem jakie proponuje FAZI mozna wypić kawę i pogadać w ciepłym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba do kogoś z Kościerzyny mogli byście obejrzeć to auto bo szukam dla kumpla :

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11446035

w ASO już sprawdziłem także przebieg może jest realny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam dobrze właściciela tego komisu więc mogę być nieobiektywny :decayed:

Mogę zerknąć i opisać pierwsze wrażenie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GILI ale znaasz go z pozytywnej czy negatywnej strony ? :decayed: Byłbym bardzo wdzięczny gdyby udało Ci się zalecieć i obejrzeć to auto... :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GILI ale znaasz go z pozytywnej czy negatywnej strony ? :decayed: Byłbym bardzo wdzięczny gdyby udało Ci się zalecieć i obejrzeć to auto... :notworthy:

Jeździłem z nim na konkursy historyczne i zawody sportowe jeszcze w podstawówce. :)

Dzisiaj podjadę i oblukam :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GILI i jak tam udało się oblookać to auto ? Paździerz czy perełka hehe ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GILI i jak tam udało się oblookać to auto ? Paździerz czy perełka hehe ? :decayed:

Fazy był go oglądać, ale z nim nie rozmawiałem, a stoi na autohandlu, obok tego co ma koleś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wita wszystkich to co robimy coś w sobotę na parkingu a pożniej jakaś kawa w galerii co wy na to dajcie znąć kto będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wita wszystkich to co robimy coś w sobotę na parkingu a pożniej jakaś kawa w galerii co wy na to dajcie znąć kto będzie

Robimy :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK to czekamy co napisze FAZY :naughty:

Fazy mówił,że auta w sobotę juz nie było...[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 12:09_________________________________________________

wita wszystkich to co robimy coś w sobotę na parkingu a pożniej jakaś kawa w galerii co wy na to dajcie znąć kto będzie

Robimy :good:

:naughty::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...