Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Kościerzyna


GILI

Który dzień lepszy?  

519 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który dzień lepszy?



Rekomendowane odpowiedzi

nie hutnik a rolnik a kolega Waldi służbę chyba ma bo dziś rano koło straży na porcie fure widziałem także pozdrawiam ją jutro służbuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj zdawałem służbę a Ty byś podjechał kiedyś pod mundurówkę na bajerę:naughty: pytaj się o Włodka:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok w środe albo w czwartek bo będę w robocie no to razem zdawaliśmy jeszcze jutro mnie czeka i odpoczynek no to pozdro Waldi do zobaczyska w tygodniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko nie ma problemu

---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

ty gili tak dziś grasowalem po tym twojej miescinie i powiecie że aż dziw że mnie nie przyłapałeś nigdzie bo zawsze to twoje sokole oko wszystko widzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przebywałem dzisiaj po za domem :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to wszystko tłumaczy a wiesz z dziećmi byłem w koszałkowie na dzień dziecka całkiem całkiem potem mała wycieczka po KASZEBACH i na koniec kebab u was

---------- Post dopisany 03-06-2013 at 10:28 ---------- Poprzedni post napisany 02-06-2013 at 09:20 ----------

strawberry widziana w okolicach kalisk kościelskich kierunek żukowo około godziny 09.30 zgadza się pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogłaś nie poznać bo jechałem swoim starym audi wołałem na CB ale cisza była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie nie robi robi ktoś czasem jakoś w przyszłym tygodniu trasy i nie będzie czasami przejeżdżał przez dąbrowę górniczą ? Jeżeli tak to proszę o PW, mam interes i dam zarobić :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamula straszna kumpel HarryH odwiedza POmorze 22 czerwiec miejscowość Chłopy będzie mi rezał fisa hahha nie moge sie doczekać :D

A TAK TO jutro sTRUMIENICE BEDE Zakładać I KOŃCÓWKI TŁUMIKA ORAZ USZCZELKĘ UKŁADU WYDECHOWEGO

POZA TYM dzisiaj zakładałem nowy zestaw naprawczy do zacisków i odpowietrznik mi pękł heee..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko ma 200 k do nas wątpię ze wpadnie na spota zresztą go za tydzień będę widział to mu powiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za ile potrzebuje tylkni zacisk do a4

---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:26 ----------

hamulcowy bo mi pekl odpowietrznik ktory zostal w srodku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...