Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki to reflektor ?


AceMaster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, koledzy czy jesteście w stanie podpowiedzieć mi na podstawie zdjęcia lub mam cały vin jaki to rodzaj reflektora? Chodzi mi czy jest to bi-xenon skrętny czy zwykły? Chcę dokupić 2 lampy zanim autko dopłynie z USA jednak nie wiem czego dokładniej szukać. Dziękuję za pomoc bo kompletnie nie wiem jak je odróznić albo jak sprawdzić a niestety mam średnie zdjęcia i tylko na tym cokolwiek widać. Mateusz

zuracn7zis5t_t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8Q5 -  automatyczna / dynamiczna regulacja ustawienia œwiate3 (AFS 1), ze œwiat3ami skrêtnymi. Czy to może oznaczać skrętne ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, AceMaster napisał:

8Q5 -  automatyczna / dynamiczna regulacja ustawienia œwiate3 (AFS 1), ze œwiat3ami skrêtnymi. Czy to może oznaczać skrętne ? 

Tak, to oznacza skrętne lampy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję jeszcze pomocy, może ktoś jest w stanie mi wytłumaczyć otrzymałem oznaczenia lamp bix skrętnych jako 8t0941753e oraz 8t0941754e, jednak wszystkie lampy jakie przeglądam na Alledrogo mają tego typu oznaczenia co w tej aukcji: https://allegro.pl/reflektor-lewy-audi-a5-xenon-skretny-fl-8t0941031c-i7499715348.html . Czy oznaczenia jakie otrzymałem pochodzą od zamienników, bądź jest inna zasada tego doboru bo kompletnie nie wiem czym się kierować. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...