Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

• Odpowiedzi 415.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

,,,

Witam serdecznie wszystkich klubowiczów. Mam na imie Grzesiek i jestem nowy na forum. Jestem w posiadaniu ślicznotki a4b5 z silnikiem 9tdi. Jestem lakiernikiem samochodowym. Jesli komus potrzebna bedzie rada w tym kierunku polecam sie i postaram sie udzielic wszelkich pomocnych rad. Pozdrawiam serdecznie Siura.

,,,

Wrocław kłania się wszystkim miłośnikom A4.

Dziwne, że tak późno tu trafiłem. Właściciel kochający swoją klątwę. 1.9TDI BRB, które zjadło w dwa lata ponad 30tys zł i nadal dymi. Mam nadzieję, że wasza pasja i doświadczenie pomoże mi ogarnąć auto lub znaleźć kogoś kto ogarnie. Chciałbym wreszcie dopieszczać woza i cieszyć się jazdą a nie topić majątek w nieskutecznych naprawach.

,,,

Siemka, LLUkow się kłania, Właściciel a4 b8 2008, MMI 2G Basic, 2.0tdi 143 CAGA. Chciałbym dzięki waszej wiedzy doposażyć w kilka istotnych rzeczy moje autko. :D