Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVB] Problem z odpalaniem


Vipp

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jest dziwny problem.. Audi ostatnio ma dziwne humory, mianowicie podam przykład, przed pracą po nocnym postoju odpala idealnie, po skończeniu pracy odpala tak samo idealnie, zjeżdzam zatankowac i audi kręci i kręci, nawet nie łapie.. Przekrecam drugi raz na zapłon audi odpala idealnie.. Czasami jest też tak że można cofać kluczyk i próbować nawet cztery razy i będzie tylko kręcić i nie odpali.. Potrafi tak się stać jak zgasze silnik i za kilka sekund spróbuję ponownie uruchomić. Czasami tydzień/miesiąc spokoju, a czasami kilka razy w tygodniu takie akcje ... 

Edytowane przez Vipp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj do podszybia czy nie ma wody :P Może wilgoć w skrzynce ECU, czyli i przekaźniki mogą być zalane...

Błędy też od niczego możesz sprawdzić.

Sprecyzuj lepiej tytuł tematu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kamil-vag napisał:

Zajrzyj do podszybia czy nie ma wody :P Może wilgoć w skrzynce ECU, czyli i przekaźniki mogą być zalane...

Błędy też od niczego możesz sprawdzić.

Sprecyzuj lepiej tytuł tematu !

Już tytuł poprawiony. 

Właśnie o tym dzisiaj też sobie pomyślałem, muszę tam zajrzeć jak najszybciej. Błędów żadnych nie ma, to pierwsze co sprawdziłem. A co myślicie o tym że w tym wypadku też może być to związane z włącznikiem świateł? Trochę podobne tylko czasami tak rzadko się zdarza że sam nie wiem.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę czy za każdym razem po przekręceniu kluczyka zapala się kontrolka świec żarowych-w pasku u teścia był identyczny problem i winny był przekaźnik 219(przekaźnik rozruchu) w skrzynce ECU. Nie odpalał raz na tydzień - po godzinie odpoczynku odpalał bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...