Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam wszystkich !

Niedługo może zostanę właścicielem pięknej Audi A4 Allroad. Dlatego przed ewentualnym zakupem szukałem wiedzy tutaj.
To będzie moje pierwsze Audi :) W profilu musiałem coś wpisać, więc na to nie patrzcie :)
Zdecydowałem się w końcu zarejestrować i mam nadzieje zostać aktywnym uczestnikiem wraz z zakupem auta.

Miłego dnia!

• Odpowiedzi 415.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum.

Mała przesiadka z VW na Audi A4 B7, stąd moja wizyta na forum.

Podejrzewam, że będę częstym gościem w tym gronie, gdyż autko będzie kolejnym małym projektem :)

Pozdrawiam wszystkich :D

,,,

Od kilku dni jestem posiadaczem Audi a4 b6 (Małysz). Mam nadzieję, że będę mógł tutaj zasięgnąć kilku porad i trików do mojej Audiczki. Pozdrawiam.

• Pomoc techniczna 1

Witam, niedawno stałem sie właścicielem A4 B8 z 2008 i jak to w samochodzie 10 letnim nie wszystko jest sprawne więc chętnie skorzystam z Waszej wiedzy i pomocy.

pozdrawiam Tomek

Witam wszystkich forumowiczów.

Po długich poszukiwaniach znalazłem swoje autko B6 2.5 TDI

Przebieg 400 tys serwis pełen aso sam sprowadziłem.

Cześć!

Krzysiek, 23 lata z Warszawy. Jestem świeżym posiadaczem A4 B5 po ostatnim lifcie, napędzanej silnikiem 2.5 V6. Autko kupione po regeneracji pompy wtryskowej, troszkę do ogarnięcia, aczkolwiek w bardzo fajnej cenie. Liczę, że znajdę tutaj pomoc oraz inspiracje, ponieważ nie jestem z tych, którzy jezdzą serią ?

,,,

Cześć! Jestem od od paru dni posiadaczem A4 B5. To moje pierwsze audi. Wierzę, że będę mógł liczyć na pomoc i w przyszłości pomagać innym ;) Pozdrawiam