Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A6c6 nie reaguje przy przekreceniu kluczyka, przygasają kontrolki


MacikSA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam dość poważny problem, chciałem zapalić samochód wiec na pewniaka wsiadłem, przekrecilem kluczyk w stacyjce, kontrolki się zapaliły, radyjko zaczęło grać jak zawsze, później przekrecilem na rozruch, obrocilo 3 razy i odcielo mi prąd, później spróbowałem jeszcze raz ale po przekreceniu kluczyka kontrolki gasną ale nie ma żadnej reakcji na rozruszniku, muszę dodać że ostatnio miałem problem z opalaniem, odcinalo mi go w podobny sposób ale pozniej podczas próby odpalenia rozrusznik charakterystycznie stukal wiec wymieniłem rozrusznik na nowy i wszystko gralo przez kilka dni, raz chciało go odciąć ale złapał, i olalem sprawę bo nie odcielo go. Proszę o pomoc, co może być przyczyną tego ze nie reaguje rozrusznik tylko kontrolki przygasaja, czy to jest wina nowego rozrusznika czy też jest problem w czym innym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod maską masz punkty do odpalania z kabli + i -, na + bardzo często nie ma styku i na rozrusznik nie puszcza całego prądu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wkręcik od pół roku już wkręcony, ale też będę musiał się za to zabrać. Sprawdź na odpalonym silniku czy ten punkt Ci się nie grzeje.

https://www.a6klub.pl/akumulator-rozladowany-po-2-dniach-vt72375.htm?postdays=0&postorder=asc&highlight=grzeje&start=15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok spróbuję go odpalić na kable i może złapie, wtedy postaram się sprawdzić czy się grzeje i jakie jest ładowanie aku; dzięki za pomoc! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć + i - przy mojej audi A6 C6 3.0 diesel pod maską, szukałem dość długo i nie mam pojęcia gdzie się znajduje  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może dziwne ale nie ma tam nic takiego:/ może w nowszym modelu bo to jest rocznik 2004 ale nie mam nic co mogłoby to przypominać ://

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...