Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nieczytelny FIS


krzysiek_f

Rekomendowane odpowiedzi

Odgrzeję temat. Ile kosztuje i gdzie można nabyć nowy ori wyświetlacz? Kiedyś użytkownik banan podawał link ale już nie działa.

www.aceef.pl

W/w firma wymienia wyświetlacz na chiński i dostosowują jasność aby nie świecił tak różowo. Dają rok gwarancji. Na zdjęciach praktycznie nie ma różnicy względem sprawnego oryginału. Ktoś naprawiał w tej firmie? Jak dawno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przerabiałem w passacie B5... jak kupiłem wyświetlacz i zobaczyłęm, że bez stacji lutowniczej i lat doświadczenia sobie sam nie porazdzę, to zainteresowałem się wymianą licznika. Używka licznika kosztowała grosze, kupiłem licznik od TDI w manualu (z tego samego rocznika, czyli z CANem), a przełożyłem do benzyny w automacie. Musiałem tylko przełożyć tarcze, skopiować wsad, zrobić kalibrację wskazówek i już...  Nie twierdzę, że to będzie tak samo w A4, ale auta bliźniacze, więc może warto poszukać czy się nie da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odezwij się na pw

Poniżej foty z moich wymian

 https://www.dropbox.com/sh/piilbzebs1dmbs7/AAB19nsF5MXl7ZYHgUElmMO9a?dl=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, was002 napisał:

Ja przerabiałem w passacie B5... jak kupiłem wyświetlacz i zobaczyłęm, że bez stacji lutowniczej i lat doświadczenia sobie sam nie porazdzę, to zainteresowałem się wymianą licznika. Używka licznika kosztowała grosze, kupiłem licznik od TDI w manualu (z tego samego rocznika, czyli z CANem), a przełożyłem do benzyny w automacie. Musiałem tylko przełożyć tarcze, skopiować wsad, zrobić kalibrację wskazówek i już...  Nie twierdzę, że to będzie tak samo w A4, ale auta bliźniacze, więc może warto poszukać czy się nie da?

Sam nie będę kombinował bo nie znam się na tym. Nie moja branża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.aceef.pl

Telefonu nie odbierają od kilku dni, na maila też nie dostałem odpowiedzi. Wygląda na to, że chyba już firma nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam sie gdzie pod pytanie gdzie mozna kupic ori nie chinski FIS?Wie ktos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie od 2 lat nie ma po prostu - zapasy wyczerpane 

Jakbyś bardzo chciał ori to miałbym w zapasach ori fis idealny tylko chwilę używany , nic nie wypalony itd. jak zainteresowany to pisz na PW

Edytowane przez Banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...