Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik drzwi 8T0959793 P skladanie grzanie lusterek


baxy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam audi a4 polift  po scignieciu wkładu lusterka okazało sie ze nie mam mat grzewczych, lusterko jest pewnie sześćiopinowe ( widzę 5 kabli), według vcds sterownik to 8T0959793, 2 z litera P

1. czy wystarczy zamontować mate / wymienić wkład  i zakodować w w drzwiach 42 , 52

Bajt 4---> bit 0 ? - ogrzewanie będzie sie włączać po włączeniu tylnej szyby?

2 - czy ten sterownik nadaje sie do skladania lusterek ( w manualu  -zrob to sam  nie jest wymieniony?

prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, baxy napisał:

Witam posiadam audi a4 polift  po scignieciu wkładu lusterka okazało sie ze nie mam mat grzewczych, lusterko jest pewnie sześćiopinowe ( widzę 5 kabli), według vcds sterownik to 8T0959793, 2 z litera P

1. czy wystarczy zamontować mate / wymienić wkład  i zakodować w w drzwiach 42 , 52

Bajt 4---> bit 0 ? - ogrzewanie będzie sie włączać po włączeniu tylnej szyby?

2 - czy ten sterownik nadaje sie do skladania lusterek ( w manualu  -zrob to sam  nie jest wymieniony?

prosze o odpowiedz

Jeśli masz dwa luźne przewody po wyjęciu wkładu, to wystarczy wymienić je na podgrzewane i zakodować, jeśli nie to należy poprowadzić instalację do sterownika. Sterownik obsłuży Ci też składane lustra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za odpowiedz

tak mam dwa czarne przewody z różowymi koncowkami , przed chwila przekodowałem sterowniki,   z ciekawości podpiąłem miernik . napięcie sie nie zmienia po włączeniu tylnej szyby , jest caly czas stale 4.7 volta. jednakże jeśli wejdę w zakładkę [03] Output Test i wybiore grzanie luster no napiecie sie pojawia 12v. przez pare sekund

1. czy ogrzewanie sie pojawi jak bedzie niższa temperatura?

2. czy to lustro jest na pewno skladane ( 10 pin)

 

 

lusterko lift.jpg

Edytowane przez baxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, baxy napisał:

dziekuje za odpowiedz

tak mam dwa czarne przewody z różowymi koncowkami , przed chwila przekodowałem sterowniki,   z ciekawości podpiąłem miernik . napięcie sie nie zmienia po włączeniu tylnej szyby , jest caly czas stale 4.7 volta. jednakże jeśli wejdę w zakładkę [03] Output Test i wybiore grzanie luster no napiecie sie pojawia 12v. przez pare sekund

1. czy ogrzewanie sie pojawi jak bedzie niższa temperatura?

2. czy to lustro jest na pewno skladane ( 10 pin)

Jak masz czarne przewody  z różowymi końcówkami, to wystarczy wkład lustra wymienić, podpiąć i zakodować ? Nie jestem pewien jak wygląda sprawa z napięciem, ale chyba tak powinno być, że ogrzewanie działa tylko w pewnym zakresie temperatur. Lustro 10 pin jest elektrycznie składane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podgrzewanie lustra działa w temp. poniżej 7 stopni . Lustra 10 pin są składane ,przewody od składania  różowy i niebieski .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie

mam jeszcze dwa pytanie

1. chodzi o przełącznik 8K0959565C 

czy wystarczy go podpiac w miejsce starego?

czy bedzie brakowac jakiegos przewodu?

2. czy mogę zamontować lustra fotochromatyczne nie podłączając ich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...